Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukámnak holnap lesz a...

Anyukámnak holnap lesz a születésnapja. Egy forintom nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sütni se tudok mert tojás sincs.Most teljesen levagyok égve.
2009. jún. 26. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fözél neki valami finomat, rakjàl rendet, takarits ki! Keress neki neten egy szép verset s ragaszd a hütöre reggel mielött felébred! :)
2009. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A vers az jó ötlet, írhatnál magadtól is egyet annak biztosan még jobban is örülne. Szedhetnél virágot is a kertben (ha van) :)
2009. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem nincs kertem,de a barátoméknál van...igen a virág az tényleg..plusz hozzá egy versike.csak olyan kellemetlenűl érzem magam,eddig soha nem történt ilyesmi.mindig kapott tőlem valamit.
2009. jún. 26. 14:28
 4/11 A kérdező kommentje:
de még jhetnek ötletek:) ügyesek vagytok :)
2009. jún. 26. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

szerintem ez jól néz ki, bár nem hosszú életű.

2009. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én biztos örülnék neki de anyum 41 éves..nem sok hasznát venné sajnos
2009. jún. 26. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudom javasolni a kertben szedett virágot! Hidd el, nagyon nagyon fog örülni! :)

Képzeld, anyák napján sajnos én is nagyon le voltam égve anyagilag. És épp akkor virágzott a kertünkben a pünksdi rózsa. Így hát szedte egy csokorral (a saját kertünkből!), és azt odtam oda neki. Aztán utána elmondtam, hogy sajnos nem volt pénzem nagyobb ajándékra, és szinte a könnyekig meghatódott.

Délután pedig kiderült, hogy ő is azt tervezte, hogy nagymamimnak kertből szedett virágot visz. :)

2009. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a vers annyira ott van, mindig meghatododm ha olvasom! Ezt anyànak én is elküldöm majd! :)

2009. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg gyönyörű vers!=)

Szipogok is rendesen tőle!:)

2009. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát, anyák napján nekem sem volt sok pénzem, így egy csokit kapott és mellé megmasszíroztam :) annak nagyon örült, szóval ha anyukád szereti ha masszírozzák, akkor hajrá!!:)
2009. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!