Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jelent a...

Mennyi idő után jelent a válaszhiány nemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elektronikus úton történő jelentkezés miatt nem tudok kapcsolatba lépni a HR-esekkel mert nincs semmi kontaktom, de lassan 3 hete nem kapok választ arra hogy alkalmasnak találtak-e gyakornoki munkára. Mivel a cég hatalmas és jó nevű, ráadásul elvétve van ilyen lehetőség, ezért el tudom képzelni, hogy iszonyú sok levelet kapnak, kell idő a kiértékeléshez. De a munka augusztustól kezdődne!


A honalapon még mindig hirdetik az állást. Bár ez lehet slendriánság is, de én abban bízom, hogy mondjuk május végén kezdik el kiértékelni e regisztrált CV-ket... nem tudom.


Mikortól nem reális már reménykedni?



2012. máj. 15. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

augusztustól

egyébként nyilván ne építs csak erre az egyre

mivel nem tudod mit csinálnak a túloldalon, így bármi lehet, lehet már rég megvan kit vesznek fel, míg az is, hogy júliusban keresnek meg, hogy na akkor jöjjön be

2012. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, honoráltam! :)


ha több helyre jelentkezek és esetleg le kell mondanom a végén párat, akkor egy következő jelentkezés alkalmával ez nem lesz hátrány? nem lesz tőle "priuszom"?

2012. máj. 15. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
ha már felvettek, akkor miért lenne hátrány, hogy máshol lemondod, ennyire a hresek nem hülyék, nyilván tudják, hogy ma nem csak egy helyre adják/adhatják be az emberek a cvjüket, ha a gyakorlat után jelentkezel megint - gondolom akkor már állásra, akkor meg az még növelheti is az esélyed, nem?
2012. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!