Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az órás (véletlen) elcserél...

Ha az órás (véletlen) elcseréli az óra üvegét, reklamálhatok?

Figyelt kérdés
Ma hoztam el az órástól a karórámat, és 100%, hogy nem a saját üvege van rajta. A különbség szembeötlő. Sajnos az üzletben nem vettem észre, mert épp csak megmutatta, hogy jár, utána papírba tette, én pedig a táskámba, mert esett az eső. A javítás garanciás. Ti mit tennétek?

2012. máj. 15. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én visszamennék, megkérdezném mi a szitu, ha összetört,akkor mindenképp kénytelen vagy a dolgot tudomásul venni, ha hisztis típus vagy,akkor verheted a tamtamot,hogy fizessen kártérítést,fájdalomdíjat,stb.(akármilyen jogcímen)


Ha meg gazdag multimilliomos vagy és meg se kottyan az a pénz,akkor meg hagyd a fenébe.Ha nem vagy az,csak nem vagy balhézós,akkor is.


De azért szerintem járj utána,hátha megvan az,csak összecserélte.

2012. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok milliomos, és nagyon zavar, hogy nem a saját üvege, de ez csak nekem egyértelmű, mert én ismertem rajta a karcokat. Ezen csak egy van, de az nagyon durva, és pont csak akkor látszódik, ha a kezemen van és abból a szögből nézem. Innentől kezdve az is kérdéses, hogy mennyi eredeti alkatrész maradt az órámban. :( Viszont nem vagyok egy reklamálós, hisztizős típus, de holnap összeszedem magam és bemegyek...
2012. máj. 15. 21:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendes volt az órás, elnézést kért, és meglett a saját üvege is. Nagyon kellemetlenül érezte magát a nő, mert az én órámon ásvány üveg van, emez meg műanyag volt. Remélem, mást nem cserélt el benne, elég drága óra, ballagásra kaptam ezer éve...
2012. máj. 18. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!