Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki multinál van gyakorlaton,...

Aki multinál van gyakorlaton, az kap pénzt? És ha igen akkor mennyi illeti meg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 10:38
 1/3 anonim válasza:
Hát nem hiszem hogy felvesznek multik gyakorlatra. Unokatesóm egy kis ABC-be tudott elhelyezkedni 2 hónapra gyakorlaton úgy, hogy az apja fizetett a boltosnak tízezreket hogy ott dolgozhasson. Szerintem gyakorlaton csak úgy lehet elhelyezkedni ha a munka adódnak viszetsz havonta százezer forintot kb...
2012. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én az Intersparnál vagyok gyakorlaton ... Csak én úgy tudom hogy fizet! De mi tanulók nem kapunk többet havi 1000 Ft utalványnál, tehát készpénzt mi nem is kapunk!
2012. máj. 16. 10:51
 3/3 anonim válasza:

Figyelj, annak is örülj, hogy neked nem kell fizetni! Mondom nagyon rossz a helyzet, gyakorlatra egy alkalmazott után sok a járulék, azt nem szívesen fizetik ki utánad...

Nekem több ismerősöm is csak úgy tudta letölteni a gyakorlatát hogy nem hogy fizetést nem kapott, hanem ő fizetett havi szinten kb százezret hogy letölthesse a szakmai gyakorlatát és megkaphassa a szakmát... sajnos ilyen világot élünk, nevetséges de ez így van, a szakmai gyakorlaton nem hogy nem kapsz fizut de sokszor neked kell kifizetni magad után a járulékokat... elég nevetséges :(

2012. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!