Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a suliban...

Mit tegyek ha a suliban piszkálnak? (fontos)

Figyelt kérdés

Már régebben ls piszkáltak, de ma ujra elkezdtek.

Ma szoval annyi történt, hogy orán ültünk és beszélgettem, mikor hirtelen elkezdett dobálni valaki, hátra szoltam, hogy hagyd abba meg stb erre kér kis p*cs akinek semmi köze nem volt hozzám dobált egész orán és azzal fenyegetett, hogy meg akarnak verni, utána következett egy másik ora amin már csak egyedül volt a p*csa és megkérdeztem tőle, hogy mi baja is volt, erre a válasza annyi volt, hogy jolesett neki. csak az a baj ezzel a lánnyal, hogy nagyon szegény( én átlagos vagyok) de mégis a legmenőbbnek tartják magukat mindenben. Mondjuk annyi lehet a bajuk, hogy teljesen átlagosan nézek ki és az osztályban egyik legjobb tanulo vagyok, és nagyon szeretnek a szüleim ő pedig árva a másikkal pedig nem törödnek a szülei.

Szerintetek mit tegyek, hogy abba hagyják, vagy szoljak vissza? Nincs bajom a romákkal egyébként de ők azok, és nagyon verekedősek.

L/14



2012. máj. 17. 16:51
 1/10 anonim válasza:
100%
hát szerintem szólj a szüleidnek
2012. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ki kell birnod már az az egy évet ha már 14 éves vagy.Vagy keress egy másik iskolát ha már téleg nem birod.Vagy szólj a szüleidnek az is jó megoldás esetleg beszélj azzal aki piszkál hogy jobb lenne ha abbahagyná a piszkálódást!Ezt tudom javasolni!!
2012. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Orsider válasza:
100%
Én elég rasszista vagyok , de erre azt tudom mondani ha a romákkal van dolgod és tényleg piszkálnak az nagyon nem jó :\\\\ ne szólj vissza nekik mert tudod h ezek vannak vagy 200-an szóval vigyázz magadra. Ne veszekedj velük , beszélj velük légy velük kedves , tulajdonképpen nyalj be nekik h milyen jó a fülbevalójuk meg hasonlók . . . Mégha legbelül utálod is öket -.-"" muszáj lesz különben meg is verhetnek :\
2012. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
90%
Jól b aszd pofán mind a két cigót!!!
2012. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Hát. Mond meg a szüleidnek. Ne figyelj rájuk,de ha nagyon zavar,szólj az osztályfőnöködnek.Hidd el,ő tudni fogja,hogy mit kell tenni. Bízz bennem. Csak ennyi! :)
2012. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ:) Hát igazábol már csak 1 honap van jövőre 9-es leszek és másik suliba megyek:)
2012. máj. 20. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Aztán hiába mész más suliba mindenhol van olyan aki az embert piszkája sajnos ez az igasság csak ha nagyon musszáj akkor mennék másik osztályba suliba. Türni kell és ráhagyni értsd az esszéhez hiába is esik rósszul hogy piszkál. Jobb dolgod nincs hogy panaszkodj?Nézd meg Szabó Magda Abigél filmét abba is piszkálták Vitay Georginát elkelete viselni aztán a végén meg mindenkivel joba let.
2012. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
velem is igy van szoltam édes anyámnak és szoszerint igy jol le orditota hogya mégetszer be kell jönie kol pofán csapja meg leszedi a fejét :D
2013. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
elöző válaszoló xD az én anyám is pont ezt ponta gyereknek amikor be hivtam hogy leszedi a fejét :)
2013. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. Engem is szoktak piszkálni és engem is meg akarnak verni. (Már sokszor megvertek) Szóltam a szuleimnek hogy valamit csináljanak de nem ért úgy semmit. Azt mondták oldjam meg magam. A legegyszerűbb dolog amit tehetsz hogy az igazgatónak szólj mert az igazgató nem kegyelmez.
2019. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!