Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kezdtem a dohányzást és...

Most kezdtem a dohányzást és szédülök és hányingerem van tőle ez lehet baj vagy csak még nem szokta meg a szervezetem? Vagymi?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 18:32
 1/2 dirtboy ***** válasza:
100%

soha nem fogom meg érteni hogy hogy lehet a mai világban rá szokni egy káros és drága sz arságra,az ég világon semmi előnye nincs a dohányzásnak csak hátránya van.

naponta két naponta fizetsz 700forintokat egy olyan sz arra amit elfüstölsz,sárgítja a fogakat,büdös lesz a leheleted,rákot kaphatsz tőle,rövidíti az életed stb.

hogy a pi csába lehet erre rá szokni.

ki akar havi minimum 10 de általában még több lóvét ilyen sz arra költeni?

szerintem addig emíg nem szoktad meg addig hagyd a pi csába,azaz most.

később úgy le szeretnéd majd tenni de akkor meg már gyenge leszel hozzá mint a mi cigisek 95%a.

a mostani cigisek is már kb mind azt hangoztatja hogy le kéne szokni róla csak az a baj hogy már annyira meg szokta hogy akaratgyenge ha arról van szó hogy letegye.

neked még nem nehéz lenne,lépd meg hogy nem szoksz rá,később örülni fogsz hogy nem szoktál rá.

2012. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
persze csak azért van mert most kezdesz rászokni ez nálam is sokáig így volt,de max 1 hét és már nem lesz bajod,jah és kerüld a kék pall mall-t mert attól lehet ilyenkor a legszarabul lenni
2012. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!