Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdezni szeretném, hogy...

Kérdezni szeretném, hogy hallottatok-e vagy tapasztalatotok van-e Dr David Kohen Usa truck llc munkaközvetítőröl?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 07:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
A párom is jelentkezett ennél a cégnél,de még csak tegnap ma már kapott e-mailt, aahol bemutatták a céget,elvárásokat stb,meg hohy hogyan és mi kell a jelentkezéshez.Nekem egy tünt fel hogy nem tudom hogy náluk kikötés hogy a jelentkező egyedülálló legyen,mert a cslaádi állapotnál csak az szerepel,hogy elvált vagy özvegy vagy egyedülálló,tudom nem ez a legfontosabb,de neked mi a véleményed erről, és az egész cégről munkáról?
2012. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ja és még hogy arról hogy nőtlen közokirat kell,az sem tudjuk mi aaz,a másik meg hogy az új típusú anyakönyvi kivonat kell,eddig jó de mi az hogy 3 nyelvű?
2012. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Almási Ildikó válasza:
Mi is jelentkeztünk,egy automatikus választ kaptunk, egyébként a hírdetésben szerepel 40-50 év közötti független férfiak jelentkezését várják, tehát az olyan mondat, hogy a férjem.... , nos az agglegénységről kb 3000,-ft illeték ellenében, a helyi önkormányzat népesség nyilvántartója ad ki igazolást, az anyakönyvi kivonat,pedig az új szabványos, 3 nyelvű automatikusan. szintén illeték köteles. egyébként én ezt a céget nem találtam a neten, valaki esetleg?
2012. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Mostmát én is jobban átolvastam a hírdetést,láttam mostmár hogy oda van írva hogy független 40 50 férfiak,de nekem ez furcsa,ez miért lényeg nekik? Mi sem találtuk de megprobálunk utána járni,egyik ismeősöm testvére kint él megprobálom megkérni hogy nézen már utána.
2012. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szerintem gagyi az egész,csak az adatokat akarják meg szerezni
2012. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
USA TRUCK LLC- én sem találom a netten, gondolom ez valami hittközöség, irja is valahol az infókban ,elég gyanús hogy miért kell ennyi adatott megadni és őket nem lehet le ellenőrizni ,ha valaki tudd valami konkrét dolgot jelezzen
2012. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ja és még valami nem kell semmi angol tudás (én éltem kint az USA-ban) ,angol nélkül mi a fenét lehet dolgozni 4-5 ezer dollár fizetésért ! túl szép de igaz hogy vannak lehetőségek ilyen fajta munkára de szoktak hivni interjúra stb, látni kellene a hátterét az egésznek !
2012. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

A "cég" neve Hagley Venture Llc. Nem találtunk róluk semmilyen infót. Ha pedig egy ilyen cég nincs a hálón, akkor az sehol nem is létezik.

Mézesmadzag...

Eh!

2012. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Sziasztok

Én még a legelső hirdetésre jelentkeztem ott még nem volt feltétel a nőtlenség.Miután elküldtem a kért íratok egy részét és jeleztem bizalmatlanságom elküldte Dr Israel Tanner az amerikai útlevele másolatát.Fothoshop-ra utaló jelet nem találtam a képen de ez nem jelenti hogy nem kamu.Egyet nem értek mi eböl a haszna akár kinek ha nem kér pénzt?

2012. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Sziasztok! Mi is jelentkeztünk, de nekünk Willmington Consulting Llc. néven hirdettek. Mi is elküldtük a kért iratok másolatát, és miután kételkedtünk a valódiságukba nekünk is elküldték Israel Tanner útlevél másolatát. Mi is érdeklődtünk a neten is és ismerősöktől is, de senki nem hallott ilyen nevű cégről. Hallottatok már egyáltalán olyan emberről akinek esetleg ez a cég közvetített munkát?
2012. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!