Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdezni szeretném, hogy...

Kérdezni szeretném, hogy hallottatok-e vagy tapasztalatotok van-e Dr David Kohen Usa truck llc munkaközvetítőröl?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 07:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
Üdvözlők mindenkit.Mi is jelentkeztünk,kérek mindenkit aki ennél tovább jutott,írjon ide a fórumra.Köszönöm.
2012. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Aki már elküldte a kért papírokat,az már kapott választ? A tájékoztatóba amit küldtek 15 napot írtak hogy választ kap az illető hogy megfelele a munkára vagy sem.Én sem találtam őket az interneten,és amerila csak amerika nem egy köpésre van ha nem jön össze a meló nem olyan egyszerű onnan haza jönni,jó lenne valami konkrétat tudni.Valaki valamit tud?
2012. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Sziasztok!


Elküldtem minden kért iratot pár hete rögtön jött egy válasz meg kezdték az ügyintézést.De azóta semmi nem válaszolnak a leveleimre eltűntek előtte szinte hetente írtak. Lehet hogy tényleg átb.....volt? Ti tudtok valamit?

2012. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 ZPI válasza:

Mi is jelentkeztünk. Nekünk egy olyan e-mail jött, hogy az amerikai munka előtt egy tréningen kell részt venni Bangkokban.Azóta csend... Ehhez mit szóltok? Ez is mutatja számomra, hogy nem kóser a cég. Ha vkinek vmi mást válaszoltak, írja már le!

Egyébként kérdezni szeretném vki nálam okosabbtól, hogy mit tudnak kezdeni az adatainkkal?

2012. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 V.G válasza:

Sziasztok!


Én is jelentkeztem április 4.-én a hirdetésre.A 2 hétből semmi nem lett.Vártam.Május 23.-án úgy alakultak a dolgok körülöttem,hogy döntenem kellett.Írtam nekik 6 órán belül válaszoltak.A július 28.-ai csoportba vagyok előjegyezve.Furcsa.Egy biztos,Bécsnél tovább nem megyek interview-ra.Ennyit nem ér meg.

2012. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Valakinek sikerült kijutni ettől a cégtől vagy csend mindenkinél!?

2013. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!