Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Albérlet a VIII. kerületben,...

Albérlet a VIII. kerületben, a Vajda Péter utca elején nagyon gázos környék?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek megnézni, de addig is érdekel, hogy milyen a környék. Olvastam VIII. kerületi utca neveket, amik nagyon gázosak és jobb,ha elkerüli őket az ember. Ezek az utcák a Vajda Péter utca közelében vannak....tapasztalatokat megköszönöm:)
2012. máj. 19. 13:19
 1/4 anonim válasza:

Hát én a VIII. kerületben sosem vennék házat.

Szerintem te is jobban teszed ha inkább BÁRHOL máshol keresel egyet :)

Nekem ugyan nincs tapasztalatom, de ismerősöm környékre járt iskolába...nappal még nem vészes ANNYIRA a környék de amikor sötétedik előbújnak a susnyás cigányok, szóval ha pl: onnan járnál el dolgozni meg hasonlók..számíts rá, hogy mire hazaérsz üres lesz a ház.

persze nem elrettentés képpen mondom, szíved joga, hogy hova szeretnél költözni :)

2012. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Diószeghy Sámuelt kerüld el messziről...A Vajda Péter egyébként nem olyan vészes, ott van egy Mol kút is, csak oda el is kéne jutni... Oda pedig érdekes utakon vezet az út...
2012. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segített a döntésben:)

Inkább elkerülöm a VIII. kerületet.

2012. máj. 20. 17:14
 4/4 anonim válasza:
Azért ha bele gondolsz több 10 ezren laknak ott !!! És nem akar mindenki el költözni a Rózsadombra !!! Legfőképpen anyagi okok miatt !!!
2014. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!