Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti csak azért jártok gyakoriké...

Ti csak azért jártok gyakorikérdésekre hogy szét röhögjétek a beleteket? :D

Figyelt kérdés
Imádom a hosszászólásokat, némelyiken majd szétpukkanok úgy röhögök. Aztán mennyi értelmes kérdező van meg vicces sztorik, jobb mint a barátok közt!

#röhöögés
2012. máj. 20. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
jajaxD Én barátomnak szoktam linkelni a napi marhaságokat:D:D
2012. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak ezert, de ettol fuggetlenul a tobbi amit irtal ram is igaz:)))

Netes, irott formaju valosagshow! tv-t ugyse nezek mar 5 eve...;))

Minden jatszik itt..

A legidiotabb , es legprovakalobb kerdesekert mar megerte regisztralnom.

sokszor tanulok is itt, infokat gyujtok, emberi viselkedest tanulmanyozok...szal jo.

A hozzaszolasokon akkorat szoktam rohogni, van amikor meg fel oraval kesobb is szakadok.Neha meg a sajat valaszaimon is.Komolyan, mert elkepzelem h akinek iron , milyen kepet fog ra vagni.

Aztan , ha ket ember akarja meggyozni egymast az igazarol, es 5 oldalon keresztul azt latom, h mar a tematol tok elterve, ket kiskakas egymas valaszat forgatja ki es egyre durvul a helyzet.Jokat szoktam az ilyeneken is szorakozni.:)))

2012. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!