Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igaz, hogy a félelmeimmel meg...

Chrishu kérdése:

Igaz, hogy a félelmeimmel meg tudok idézni egy démont? (nem vagyok a téma szakértője, ne röhögjetek)

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem..
2012. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FTD válasza:
A félelemtől az emberek sokszor olyan dolgokat is látnak amik valójában ott sincsenek (főleg sötétben könnyű összetéveszteni egy árnyat egy démonnal), de egy biztos ha a félelmeikkel démonokat lehetne megidézni akkor a világ arculata egy kicsit másképp nézne ki.
2012. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 9. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a félelmeid jó alapot szolgáltatnak, hogy később alvásparalízised legyen, ahol ezt hallucinálód, illetve paralízis nélkül is beleképzelheted minden kis neszbe, történésbe a szellemtevékenységet.
2012. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ezzel megidézhetnél egy démont, de egyet jegyezz meg, ha már van van valami a házban akkor a félelmedből táplálkozik a félelmed ad neki erőt..
2012. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

Van egy kedvenc eloadom, leirom az o gondolatmenet roviden:

A demonvilag kepviseli a sotet, hideg energiat. Mik azok az erzelmek amelyek szinten ehhez parosulnak? Felelem, harag, gyulolet, aggodas, lelekiismeret furdalas, feltekenyseg stb. Nezd meg ezek az erzelmek mennyire vannak jelen az eletedben. Sajnos ezekkel van tele a fejunk. Mi ertelme lenne annak, hogy megjelenjen egy demon, hamar ugyis az o erzelmei iranyitanak. Hagyjak, hogy furodjunk az o mocskukban.


Nekem szemely szerint nagyon tetszik ez a szimbolum rendszer. A demonok szerintem a legritkabb esetben jelennek meg az anyagban, viszont az o erejeuk (negativ gondolatok es erzelmek) egyre jobban lehuzzak az embert. Csak abba gondolj bele ha pl amugy is rossz hangulatba vagy s kapsz egy levelet az adohivataltol ugy fogod kinyitni hogy biztos penzt kapok? Vagy hogy mit kovettem el Uristen elveszik a hazamat,eletemet. Mire kibontod a levelet mar a koldus vagy egy hid alatt a gondolatidba. Ide miert kellene meg egy demon?

2012. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noncsy ;) ***** válasza:
Szerintem előfordulhat. Én olyan családban nőttem fel, ahol komolyan foglalkoznak a természetfeletti dolgokkal és már kiskorom óta mondja nekem anyu, hogy nem szabad az olyan dolgokat emlegetni, mert előfordulhat h tényleg megjelenik. Elvileg a félelemtől csak erősebb lesz. Különben én is tapasztaltam h minnél többet foglalkozok a szellemes dolgokkal, annál több fura dolog történik, amit a körülöttem lévők is tapasztalnak! ( szkeptikusok is ) tehát jobb, ha nem foglalkozol a dologgal.
2012. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!