Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?...

Hogyan mondjam el neki? szerintetek szakítani fog?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy megismertem gyakorin egy fiút. akinek magamról hamis információkat adtam ki mint pl : más nevet mondtam, kort,várost,iskolát.

és már 1 hónapja járunk, hogy mondjam meg neki az igazat?


2012. máj. 20. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy hazudtal. Igen, szakitani fog. De egy netes kapcsolatnal joval ertekesebb egy igazi! Meg hogyha nem is "parkapcsolati". Lehet, hogy most nem igy gondolod de kesobb rajossz, hogy igazam volt. Es neked sem esik jol, hogy hazudsz neki, foleg ha mar felteszel rola egy kerdest.

Remelem nem ugy jon le a valaszom mintha leneznelek, csak segiteni akarok. Nekem is volt ilyen netes kapcsolatom, de ott engem vertek at, de ugy, hogy meg sem mondtak az igazat. En jottem ra... Es utana evekig depresszios voltam. (Mondjuk ebbe mas dolgok is belejatszottak.) Szoval a legjobb ha elmondod neki az igazat. Te is megkonnyebbulsz, es barhogy is reagal a masik fel te kesobb erre visszatekintve jobbnak fogod erezni, hogy igy tettel.

Amugy hany eves vagy?

2012. máj. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ez NEM netes kapcsolat. már sokszor találkoztam vele személyesen...
2012. máj. 21. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
O, bocsi a kerdesedbol nem ugy jott le. De akkor mit hazudtal neki?
2012. máj. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nagy nehezen de bevallanam.. sokkal jobb, mint titkolozni, felni hogy kiderul stb.. :/
2012. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!