Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy szakítani akarok vele?

Figyelt kérdés

már lassan 2 éve vele vagyok de az utóbbi időbe megismerkedtem egy másik lánnyal, és hát belé vagyok most szerelmes.

18/f


2011. aug. 5. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Így, ahogy ide leírta.
2011. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

velem még nem fordult ilyen elő. nem is értem mi olyan nehéz ebben..

mond el azt cső

2011. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát ne úgy hogy: "bocsi egy másik lányba vagyok szerelmes"!!
2011. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Mond el neki, hogy az elmúlt hetekben úgy érezted, hogy eltávolodtatok egymástól. Nem akartál nagy feneket keríteni neki, de már biztosan ő is érzi. Úgy érzed megszokás lett minden a kettőtök kapcsolatából és ez nem elég, hiszen még fiatalok vagytok. Talán megbánod majd a döntésed mert nem lesz könnyű elengedni a kezét, de nem láncolhatjátok össze egymást csak megszokásból. Sajnálkozz még kicsit és kb ennyi, de ne mond el, hogy szeretsz valakit, azt ráér megtudni, először azt eméssze meg, hogy eltávolodtál tőle és már csak megszokást érzel.
2011. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy 2 év után megérdemli, hogy személyesen elé állj és elmond neki, hogy vége. Nincs annál undorítóbb mikor a könnyebbik utat választva vkibe sok éves/hónapos kapcsolat után nincs annyi, hogy a másik szeme elé állva el merje mondani. Szóval találkozzatok és légy tapintatos!
2011. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!