Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolai fegyelmi eljárással...

Iskolai fegyelmi eljárással kapcsolatban kérdés, valaki?

Figyelt kérdés

Dolgozat közbe a tanár többször is megkérdezte,hogy van e nálam valami (puska), én mondtam,hogy NINCS! mondta, hogy pakoljam ki a pulcsim zsebeit, én mondtam,hogy nem pakolom, mer nincs nálam semmi!

2 felszólítás után azt mondta, hogy elveszi a dolgozatom

mire én azt mondtam,hogy : itt van ba*zdmeg, de a ba*dmeg-ot csak így a érthetetlenül halkan motyogtam és a helyemre indultam

de a tanár persze meghallotta, levitt az igazgatóhoz. ott vállaltam, hogy ezt mondtam, de mondtam,hogy NEM puskáztam és ott kipakoltam a zsebeim. (amibe ugye nem volt semmi), többször is bocsánatot kértem, mondtam,hogy nem úgy értettem stb.


Az igazgató úr azt mondta, fegyelmi eljárásra számíthatok 7 napon belül érkezik a levél, és,hogy ne számítsak semmi jóra, és,hogy ki fognak rúgni az iskolából!


/egyébként ez a tanár nagyon nem szeret engem,elég szigorú, az osztályából kirúgatott 2 diákot/


kérdés: kirúghatnak-e egy ilyen ügy miatt?


előre is köszönöm a válaszokat.


2012. máj. 21. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kirúghatnak igen, majd a fegyelmi tárgyaláson döntenek a sorsodról, de készül fel a legrosszabbra, mert ezért kicsaphatnak mint a huzat a suliból, bár szerintem egy figyelmeztetésben fogsz részesülni.
2012. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kirúghatnak? Igen.

Kirúgnak? Nem tartom valószínűnek, szerintem a fegyelmi tárgyalás önmagában túlzás.

2012. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!