Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! A laza, fiús stílusú...

Fiúk! A laza, fiús stílusú vagy a szerény lányokat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
amelyiknek nagyobb a segge
2012. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindkettőt, persze ha jól néz ki ezek mellett
2012. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk, ti annyira felszínesek vagytok! Miért van az, hogy csak azokat a lányokat veszitek észre, amelyek csak azért nem járnak sportolni, vagy tornaterembe, hogy nehogy véletlen kisebb legyen a segge? És miért mindig a melleket nézitek elsősorban? Ott vannak a szemek, a száj,.... ezeknek több jelentőségük van. Vagy nektek mindegy, hogy bármilyen bénán néz ki nyaktól felfelé, csak nagy melle, meg feneke legyen?! Nem értem, hogy miért mindig a külső dönt elsősorban.
2012. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló vagyok. Nem bunkó akartam lenni, hidd el, az arc a legfontosabb. De ha egy csaj megfog akkor mindegy hogy a visszahúzódó vagy laza, pont azért fog mert amilyen. Válaszommal arra utaltam hogy nem ez dönt, hanem hogy maga a csaj milyen.
2012. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerényebb jellem szimpatikusabb a számomra :D
2012. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az arc nagyon fontos, ezen felül mindegy, hogy milyen a stílusa, ha nem szélsőséges, és nem sötét szellemileg.
2012. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!