Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk mit néztek meg 1 lányban?...

Fiúk mit néztek meg 1 lányban? Inkább a sovány vagy a kövér lányokat szeretitek? Na és kikel jobb együtt lenni a szüz lányokkal vagy a nem szüzekkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Először az arcát, haját, szemét, száját, utána úgy az egészet. A normális testalkatúak tetszenek leginkább, de ha muszáj választani, akkor egyértelműen inkább sovány, mint kövér. És természetesen egy szűz lánnyal szeretnék inkább együtt lenni, mivel, hát, én is az vagyok...:S


17/F

2011. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Ebben a sorrendben: az alakját, az arcát, a haját, a szemét

2. Inkább legyen sovány.

3. Szűzként azt mondom hogy nekem jobb lenne egy nem szűz lány mivel úgymond be tudna vezetni a dolgokba.

2011. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit utánanézel illetve szexes videókat nézel, akkor egy kis fogalmad már lehet a dologról.

Én az arcát nézem és a haját először, aztán a formaságokat. Inkább vékony, mint kövér. Bár ha picit húsosabb az alkatánál fogva egy lány, az belefér. Csak ne legyen feltűnően hájas.

2011. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
en szeretem ha egy lanyon van fognivalo beletudok markolni a seggebe es a puncijaba de aze balna se legyen ja es szeretem a nagy cicit
2011. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!