Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy álmom melyben egy...

Volt egy álmom melyben egy tört dobot belém egy sötét alak és amikor kihuztam nagyon fájt, erre fel ébredtem és még mindig éreztem a szurás nyomot nagyon rosz érzés volt. Ez mit jelent talán el átkoztak? Nagyon fontos ez sürgősen kérem a válaszokat.

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 16:24
 1/2 anonim válasza:
semmikép nem átkoztak el.Én is ébredtem már fel hogy még éreztem a vizet a bőrömön(medencébe ugrottam álmomban),de még két nap múlva is fáj akkor mondd el valami orvosnak is
2012. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostmár nem fáj, csak az a gondom maradt, hogy valaki a képembe bámul miközben alszom pedig nincs ott senki vannak elég durva meg érzéseim meg érzem ha egy lélek as közelemben van az is lehet asz egyik jelezni akart vagy megint meg álmodtam, hogy valaki meg fog halni.
2012. máj. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!