Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha vannak terveim...

Mit tegyek ha vannak terveim a jövőre nézve de mégsem tudom őket megvalósítani? Nehéz anyagi körülmények között élünk sok a kiadás+hitelek így állandóan segítenem kell szüleimet így viszont én soha nemfogok egyről a kettőre haladni

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 21:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Tudni kell hogy a szakmámban dolgozok és heti 4-5 napot

12 órázok is!

Faterom villanyszerelő az ő fizetése elmegy a rezsire így ő még szokott maszekot vállalni

Állandóan mondogatja nekem hogy menjek vele maszekba segíteni de közben nemtudok mert nekem odabent is túloráznom kell így állandóan ideges

Anyum kapja a legkevesebbet nálunk ő irodai aszisztensként dolgozik

Szeretném nyáron letenni a jogosítványt de most elment egy csomó spórolt pénzem mert ezt kell befizetni azt kell befizetni erre adjak arra adjak faterom kocsija szervízbe volt azt is én fizettem tavaly a hitelt is én fizettem hogy nejöjjön ki a végrehajtó

Ti mit tennétek a helyemben?? Teljesen tanácstalan vagyok

2012. máj. 21. 21:28
 2/4 anonim válasza:
abszolút megértem a helyzeted... legkisebb gyerekként lakom anyámmal együtt. ő nyugdíjas. a lakásunk marha nagy, a rezsi ezzel egyenes arányban van. én azt érzem, anyám csak lehúz folyamatosan, holott magára nem költ. ha szarul keresnék, nem is tudom, hogy élnénk meg. évek óta vegetálunk úgy ahogy, esélyem nem volt egyedül elmenni idáig, mert van egy gyerekem, pasi nélkül. most jutottunk el odáig, hogy van pasi, komoly kapcsolat, most tudtuk eladni a lakást, amiből nekem alig lesz pénzem, mivel hárman vagyunk testvérek (apám már nem él), és anyámnak a fele részből nem tudtunk lakást venni. persze ezt is én intézem és beleszakadok, de senkit se érdekel. nyilván évekkel ezelőtt elmehettem volna, de nem tehettem meg anyámmal, hogy itthagyom, mert a nyugdíja a rezsire se elég... tudom miről beszélsz. azt viszont nem, hogy kiút van -e ebből. beszélned kéne velük, hogy adjátok el a lakást és menjenek kisebbe, ha nem tudják fizetni. hogy szeretnél végre a saját lábadra állni, arra költeni a pénzed, amire te akarod, stb. egy szem gyerek vagy egyébként? mert nálunk minden rám van hagyva, hiába van két testvérem. ha vannak testvéreid, tudatosítsd bennük, hogy nekik ugyanúgy segíteniük kéne a szülőket, ahogy te segíted őket.
2012. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából van egy nővérem neki se túl sok a fizetése de ahol tud ő is segít és hiába már hogy nemlakik itthon mert elköltözött a barátjához nekik is vannak kiadásaik+szintén hitel de még így is van amiben részt vállal


És az a legrosszabb hogy faterom nemtudja ha anyumnak adok pénzt

Anyum meg azt nemtudja ha a faternak adok pénzt

Anyum mindig mondogatja el ne mondjam faternak hogy mennyi pénzt adtam neki mert abból hatalmas botrány lessz

és én tényleg nemszoktam mondani


Sokszor járok el maszekolni faterommal még dolgozni de abszolút egy kanyi fillért nemadna (amúgyse kérnék)

2012. máj. 21. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd lerakni a jogosítványt,hiszen azt úgysem egyszerre kell kifizetni!
2012. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!