Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha van egy...

Armandka kérdése:

Mit csináljak, ha van egy nagyon rosszindulatú osztálytársam, aki állandóan piszkál?

Figyelt kérdés

Egy kövér gyerek, aki mindenkivel bunkózik, olyan szinten, hogy alapból csicskának,parasztnak hív másokat és mégis elvárja, hogy segítsenek neki. Ez mellett még általában szívatni is szokott másokat szünetben (tockos,pofon)...

Az ilyen emberrel mit kéne tenni?


2012. máj. 8. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a pofája nagy és már attól is beszarna, ha erélyesen és hangosan a büdös francba küldenéd, ha ez sem válik be akkor vágd állcsúcson, garantáltan nem fog merni többet szívózni veled, ez már sokaknak bevált!
2012. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szarrá verni ezek a szardarabok másból nem értenek, engem is piszkált egy néhányszor, de én mindig nekik ugrottam valahogy, miféle vagy?(erősebb,teis kövér, vékony) ez ettől függ, én mondjuk vékonyabb izmos alkat vagyok...
2012. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
170cm vagyok, 75kg, középkategória :D
2012. máj. 8. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Szarrá vered baszod, minél nagyobb annál nagoybbat esik, ne szórakozz ilyen kujonokkal, gyorsabb vagy egy 10 ütés meghal mondjuk nagoyn vigyázz elnekapjon, mert akkor fájni fog
2012. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak dagadt és nem izmos, akkor nem fog fájni, ha betalál!

Lábbal egyszerűen húzd ki az ő egyik lábát, akkor egy másodpercre elveszíti az egyensúlyát, akkor beversz neki egyet, ő hanyatt vágódik és annyi!

2012. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen ez meg a másik, ha nicns rajta izom, olyna mintha egy nagy muffin eltalálna
2012. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggelire megeszed azt a rohadt kis muffint XDD
2012. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az annyuat ezeknek a k*rva muffinok nak "F*CK OFF" meg kell ölni őket, ha c*gány hozzá akkor az egész családot is öld meg
2012. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!