Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írhatnék? Irodalom feladat...

Mit írhatnék? Irodalom feladat. Mit gondolnak az idősebbek a mai világról?

Figyelt kérdés
ezt kellene kifejteni..S: de nincs nagyszülőm és nincs kitől megkérdeznem holnapra kellene 1.5 oldalas.:S segítenétek?

2012. máj. 21. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A dolgok felgyorsulnak, a mai fiataloknak olyan technikai eszközeik vannak, amiket ők el sem tudtak képzelni. Azt is gondolhatják, hogy az erkölcsök fellazultak. Olyan a fejlődés üteme az elmúlt 15-20 évben, hogy sokan követni sem tudják. Sokkal kényelmesebbé vált az élet a fiatalkorukhoz képest.
2012. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó ezek a fiatalok, mindig csak rohannak. Nincs idejük meglátogatni, ha el is jönnek, csak pár percre és máris szaladnak tovább. Bezzeg az én időmben azok voltak ám a szép idők! Nem volt még mobil sem, de az én szüleim mindig tudták, hogy hol vagyok. Emlékszem rá hazafelé a suliból a barátaimmal tettünk egy kitérőt a tó felé. Anyám az ajtóban mindjárt azzal fogadott, hogy milyen volt a tó! Persze nemértettem honnan is tudja. Mindenki ismert mindenkit, nem úgy mint most.

Ilyeneket szokott mondani az én nagymamám! :)

2012. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszöönöm szépen.:D már megírtam de most reggel ezeket is gyorsan beillesztem.:D én inkáább a politikai irányba vittem el a fogalmazást.:D ha kiváncsiak vagytokrá majd leirom .:)
2012. máj. 22. 07:12
 4/4 anonim ***** válasza:
én kíváncsi lennék rá.
2012. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!