Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? (Főként a Miskolciakat kérdezem. Többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég barátnőmékhez költöztem, viszont nem tudok bejelentkezni, mivel MIK-es a lakás. És csak akkor engedi, ha barátnőmmel élettársi viszonyt kötök, de ott is csak a 15-20 ezer forintost fogadja el, szóval gépben regisztrálva kell lenni. De így nem tudok a Munkaügyi Központba bejelentkezni sem, mivel nem Miskolci a lakcímem és így nem tudom megcsináltatni sem amit kér a MIK. Nem lakik senki ismerősöm Miskolcon és a családnak sem, mivel ők is csak nemrégiben költöztek fel. Voltam bent az egyik pártba is, fel is hívta a MIK-et de őt is elküldte a francba... szóval ők sem tudnak mit tenni.

Ilyenkor mit lehet tenni???

Értelmes válaszokat kérek! Köszönöm előre is a segítséget!



2012. máj. 22. 09:49
 1/4 anonim válasza:

nekünk van egy lakás Miskolcon kiadva albérletbe és aki ott lakik az oda be van jelentve viszont a pali hivatalosan nem albérletben lakik mert ugye akkor adózni kéne utána :D nos én ehhez nem nagyon értek de elmondom amit tudok anyámék vhogy úgy oldották meg, h létezik ilyen szívességi lakáshasználat és ha ez van akkor bárkit belehet az adott címre jelenteni


most hirtelen ezeket találtam a neten olvasd el


[link]


[link]


remélem ezzel segítettem... nem tom ezt próbáltad-e ha nem, és nem ajánlották a MIK-be, viszont működik akkor vagy húgyagyúak vannak ott, vagy csak veled akartak kib*szni

2012. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha valakinek főbérleti joga van, az bejelenthet oda bárkit. Legalábbis ideiglenesen biztos. Hogy mostanság mi a helyzet azt nem tudom, mert voltak ebből komoly gondok (fészekrakó ügy) és szigorítottak a bejelentkezéssel kapcsolatos ügyintézésen. De én úgy tudom, hogy a főbérlő bejelenthet állandóra is.
2012. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már próbáltuk a főbérlőset, de akkor sem engedi még ideiglenesre sem...-.-"
2012. máj. 24. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg a MIK Zrt-nél, hogy mi a menete annak, hogy Miskolcon állandó lakcímmel rendelkezhess. Kötelesek részletesen tájékoztatni.
2012. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!