Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs valakinek felesleges...

Nincs valakinek felesleges rap szövege, vagy olyan amit elénekelhetnénk?

Figyelt kérdés

Pár éve éneklünk 2 haverral, nem azok a bunkó...fajták vagyunk, csak szeretjük ez a stílust. Van pár rajongón, ha annak nevezhetem őket...

Viszont az a gond, hogy már alig van mit énekelnünk és szöveg se jut már nagyon az eszünkbe. Idáig 32 saját szövegünk és zenénk van...ezen kívül 4 klippünk.

Szívesen várunk más stílusban is..persze feltüntetnék a szöveg íróját.

Előre is köszi



2012. máj. 22. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de ha a szöveget nem ti írjátok, akkor úgy mégis mit csináltok?! A rap lényege a szövegben van, "gangsztulni" mindenki tud...
2012. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a szövegünket mindig mi irjuk...csak most szeretnenk megnezni mas szoveget is, pl. olyanet aki szivesen ir viszont elenekelni nem tudja illetve nem meri... es ha jo mi elenekelnenk...
2012. máj. 22. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Butuska rappes vagyok

a szövegeim a gykról lopom

tehetségem nulla

gyere és tisztítsd a lukamat béla

2012. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez kb. annyit ér mint te... semmit...rímet nem láttál még soha....

Másfél év alatt összehoztunk 32 saját dalt... vannak jókés rosszak, ez igaz... de akkor is a miénk...

És nem számít lopásnak, ha valaki elénekel egy olyan szöveget, amit más írt, ha az beleegyezik. Szerinted pl. Majka, vagy akár külföldi énekesek maguk írják az összes számukat?

2012. máj. 22. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a Majka az akkora ba.lf@s.z hogy egy több éves alapra "reppelte" rá a legújabb számát. A címét nem tudom de mostnába megy a klippje mindenhol.
2012. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gepzene ***** válasza:

Érdemes körülnézni költők közt, van aki egész kerek ritmikával (is) dolgozik. Ha beleegyezik, akkor a kötetei is jobban fogynak.


Hadd kérjelek már meg, hogy tedd közzé itt a cuccaitok linkjét, nem hiszem, hogy gáz, főleg így külön kérésre. :) Meg ha van sok tök jó, akkor az egyszeri rímgyár is bólogatva ragad billentyűzetet, szerintem. Hadd menjen! :]

2012. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!