Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ajándékot...

Szerintetek milyen ajándékot vegyek a 18éves barátomnak?

Figyelt kérdés
nem sokkára itt lesz a barátom szülinapja, de fogalmam sincs mit vegyek neki?! nincs olyan sok pénzem rá hogy elég drága ajándékokban gondolkodjak, de olyat akarok neki adni aminek örül is azért!:)szereti az autókat, motorokat focit...szóval gondolkodtam hogy valamit ezekkel kapcsolatban veszek neki, de aztán lemondtam róla, annyira azért nem bolondja egyiknek sem! legalábbis szerintem! ti mit szoktatok adni szülinapjára az ennyi idő fiú barátaitoknak/ismerőseiteknek?

2012. máj. 22. 18:10
 1/1 anonim válasza:

én sütit szoktam sütni a fiú simerőseimnek, annak mindig nagyon örülnek mert azokat nagyon szeretik :))

De ha szereti az autókat akkor estleg egy kulcstartó(amelyik kocsit szereti) egy fiús karkötő,nyaklánc, én tutira nagyon örülnék neki, de főleg egy közösen filmnézős sütievős délutánnak:D

2012. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!