Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » örököltem egy nagy összeget,...

örököltem egy nagy összeget, mibe fektessem?

Figyelt kérdés
egy rokonomtól akinek már csak én voltam, örököltem egy nagy összeget. ingatlannal együtt 100 millió az összérték. mit javasoltok, mibe fektessem be? idióta válaszokkal kíméljetek, ha lehet. köszönöm.
2012. máj. 22. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ausztrál vagy Kanadai dollárba.
2012. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ekkora összegnél én a helyedben már inkább felkeresnék egy hiteles pénzügyi tanácsadót.
2012. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemkímélek :P Vegyél rajta ani rágót amenyit csak lehet es formázd ki a Kínai nagyfalat.
2012. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Diverzifikáld. Én a helyedben ingatlanba és értékpapírokba fektetném (nagyjából 20-60-20% arányban). Nem értesz hozzá, elég könnyen átverhetnek ilyesmiben, akár a pénzügyi tanácsadó is (neki nem az az érdeke, hogy a befektetésed gyarapodjon, hanem az, hogy megéljen valamiből).

Ha a részvényekhez nem értesz, akkor kiváló minősítésű kötvények és piacképes ingatlanok között oszd szét. Mivel dolgoznod már nem kell, ezért lesz időd beletanulni az értékalapú befektetésekbe. :)

2012. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!