Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy héber nyelvű tetoválást...

Egy héber nyelvű tetoválást szeretnék csináltatni, mit gondoltok róla a biblia ezt mennyire ellenzi? "Ne vagdaljátok be testeteket halottért, és ne végezzetek magatokon tetoválást. Én vagyok az ÚR! " (3 Mózes 19:28) ezt szó szerint kellene vennem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha vallásos vagy akkor igen..Bár ez a mondat elég egyértelmű "és ne végezzetek magatokon tetoválást"

ezt nem lehet másképp értelmezni..


Csak megjegyzem,hogy a héber nyelvű tetoválás jó ideje divatban van és ezáltal tucat tetoválás lett belőle..

2012. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát igen, ez van a Bibliában és akkor ezt nem kéne.

hallottam már olyan h vki tetoválást csináltatott és utána inkább csak rossz dolgok történtek az illetővel.

2012. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne tedd mert a pokolban szárnyasördögfiókák fogják zabálni a májad
2012. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és ha én pont egy idézetet akarok a biblából?

de nem nagyon értem régen mért foglalkoztak ezzel ennyire, vagy már régen is volt tetoválás az embereken ?

2012. máj. 23. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

ha komoylan akarod venni a Bibliát, akkor ne tegyél magadra semmilyen tetoválást, még bibliarészt se.

a "test bevagdalása" háttere olyan, ami nem tiszta (halottért tették), és ha mi tesszük, mi is tudtunkon kívül azonosulunk annak a hátterével.

na, szóval mindegy h miért ne, ha a Biblia azt mondja h ne és te a Bibliát akarod követni, akkor ne.

inkább akkor már vegyél olyan pólót, amin a Bibliából van rajta rész és hordjad azt.

2012. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Elsa válasza:

Gondolod, az Úr meg fog hatódni attól, hogy héber tetkót tervezel magadra? Nem fog meghatódni. A nyelveket Ő keverte össze, minden az Övé. A te tested is. Ne csinálj hülyeséget !

Egyébként sem tudod majd elolvasni a szöveget, ha öreg korodra meglottyan a tested és összefolynak a betűk :D

Nagyon sok idős ember megbánta más az ifjúkori butaságát.

2012. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És mi van azzal a többi dologgal, ami nem tetszett Istennek, mégis megtetted?
2012. okt. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!