Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik államban élnél az...

Melyik államban élnél az Amerikai Egyesült Államokban és miért?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 23. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gőzöm sincs, melyik állam milyen, így nem nagyon tudom... Szerintem én inkább Kanadába szöknék :)
2012. máj. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És esetleg olyan válaszolna akinek van gőze? :D És USA beli akar lenni? :D :D
2012. máj. 23. 01:42
 3/7 anonim ***** válasza:
élnék szivesen south carolinában mert gyönyörű, a legszebb állam amit valaha láttam eddig. szép épületek, történelmi helyek, óceánpart, gyönyörű utak pálmafákkal szegélyezve...
2012. máj. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is ki akarok menni, California --> Los Angeles

munka miatt ott (filmipar)

2012. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1. New Jersey Északi része: mert egy jó kürnyéken laknék,élnék élném a nyugott kis életem,de ha mégis valami elintézni való van vagy vásárolni van kedvem elmennék New Yorkba. <- idősebb,családos emberként élnék itt

2. California: Gyönyörű part,nagy városok szabadság. <- fiatal korba buli,vásárlás minden :D

2012. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Florida :P
2012. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 harleynagyi válasza:
"""" New Jersey Északi része: mert egy jó kürnyéken laknék,élnék élném a nyugott kis életem""""" nem elned a nyugalmas eleted mivel reggeltol masnap reggelig meloznod kellene hogy kitud fizetni az adot mivel New Jersey nagyon magas az adozas...
2012. nov. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!