Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell jelentkezni a...

Hogy kell jelentkezni a munkaügyi központba?

Figyelt kérdés

Először fogok menni, és elvileg sorszámot kell húzni. Még sosem voltam ilyen helyen, és nem szeretnék égni.


A sorszámhúzás hogy működik? xD

Gondolom mint bankban, ki kell választani egy érintőképernyős felületen, hogy mit szeretne az ember. De azt sem tudom mit akarok, he csak vmi munkát meg regisztrálni magam munkanélküliként. thx a helpetbb


Gyermetegnek/falusinak hat az egész, de el szeretném kerülni az égést.



2012. máj. 23. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott a bejáratnál kell hogy legyen egy asszisztens vagy valaki ő majd ad sorszámot oda ahová kell. Ha kérdezi hogy hova kéne mondd hogy be akarsz jelentkezni és ő már tudni fogja hogy mire kell hogy adja.
2012. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én voltam pár hónapja, úgy van, mint a bankban, legalább is, ahol én voltam. Kiválasztod a településedet, kapsz egy sorszámot, fent meg kijelzik egy kijelzőn, hogy mikor ki mehet.


A településtől függően pedig adott asztalhoz kell ülni. Persze, lehet, más munkaügyiben valamivel másabb a menet. Nyugi, itt nem lehet beégni, ha pedig valamit nem tudsz, kérdezz meg ott valakit. Nincs abba semmi égő.


Amúgy majd megkérdezik, mit akarsz, aztán regisztrálnak munkanélkülinek, ha akarod. Nem egy hosszú folyamat. Vigyed a bizonyítványaidat, irataidat.

2012. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én átérzem a kérdező problémáját.

A válaszok pedig megfelelőek. :)

2012. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!