Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeritek az Arbeit Consulting...

Asa195 kérdése:

Ismeritek az Arbeit Consulting nevű kft. -ét? Mit tudtok róluk? Esetleg valaki dolgozott már külföldön rajtuk keresztül?

Figyelt kérdés
(Németországba keresnek szezonális gyümölcsszedésre embereket) Eddig nem tűnik átverésnek, de azért szeretnék többet megtudni róluk!

2012. máj. 23. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 kellegynev válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális-e még a válasz, de én is felhívtam őket és bent is voltam az irodájukban, ahol részletes felvilágosítást kaptam az egészről. Nemrég nyitottak, 2-3 hete. Megbízhatónak tűntek,kedvesek és segítőkészek voltak, és az 5000 Ft-os regisztrációs díjért szerződést kötnek veled, amiben bennefoglalják mindazt, amit ezért az összegért ők vállalnak. A szerződést még én sem olvastam, jövőhéten megyek vissza és eldől hogy mi lesz :)

2012. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:

Szia!


Én is ugyanígy vagyok most a szerződést várom majd! (gabesz195@gmail.com) ide tudnál írni valami elérhetőséget csak hogy egyeztetni tudjunk ?Kinek mit mondtak kíváncsiságból ?

2012. máj. 26. 09:09
 3/86 anonim válasza:

Szia!


Én telefonon vettem fel velük a kapcsolatot, egy fiatalabb srác szólalt meg a vonal túlsó végén nem értettem a nevét szerintem épp kajálás közbe zavarhattamxD az egész beszélgetés közbe csámcsogottXD mindegy, bementem az irodájukba mondtam hogy dolgozni szeretnék, hajlandó vagyok befizetni az 5000ft-os tagdíj/regisztrációs díj? (mindig máshogy említi) jójó, de jó hogy befizetem valami bankszámlaszámra kéne utalni a pénzt?!! az nagyon fontos minél előbb utaljak. jójó, utalok én meg minden csak adjatok melot..majd eljöttem. Többet nem is megyek vissza, ha már fizetni kell a szolgáltatásaikért (vagy kitudja miért) akkor ne csámcsogjanak a telefonba és bármire tudjanak válaszolni. Lehet hogy nem csalók, de hülyék az biztos.

2012. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim válasza:
Nagyon kíváncsian várom a szerződést, ha egyáltalán megkapja bárki is!!!
2012. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim válasza:
Én is voltam náluk érdeklődni, ma felhívtam a Munkaügyi Központot, h tudnak-e róluk, bejegyzett cég e. Ma délutánra biztosat tudok írni, azt mondom addig aki nem fizette be ne tegye, és ahogy pontos infóm van itt továbbítani fogom.
2012. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 Horváth István 01 válasza:
én is gyanakodtam de ma kaptam meg a szerzösédem postán 15.én indulok mostmárcsak télleg oda vigyen a busz ahol végre dolgozhatok ha megérkeztem irok a munkároll és hogy télleg ugyvan e minden ahogy igérték....
2012. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy oké hogy kapsz szerződést,de az nem feltétlenül fedi a valóságot lehet:S Meg ugye azt mondták hogy majd kint kapod meg a másikat amiben a béred meg mindened van. + nekem kicsit az gyanús volt hogy dél-Németországot mondtak és amikor kérdeztem milyen város van a közelben akkor mondták hogy Berlin Hamburg (ami nagyon nem délen van) !Én is várom a szerződést meg már jó lenne tudni hova vannak bejegyezve stb meg milyen néven mert cégbíróságon Arbeit Consulting nevű céget a neten nem találtam:S! De elkérek ma vagy holnap mindent és ügyvédemmel ránézetek a dolgokra:)! De akárki akármit tud jelezzen :)!Én kicsit átbaszásnak érzem ! Ja meg valakinek azt mondták 2-3 hete csinálták a céget erre weblapon meg az van hogy 6 éve működik :D
2012. máj. 30. 08:12
 8/86 A kérdező kommentje:
István és mi volt pontosan a szerződésedben esetleg nem tudnád beszkennelni ? gabesz195@gmail.com ez az emailem!Én mondtam nekik amíg nem olvastam a szerződést addig egy forintot nem fizetek.!Plusz nem is az gond lehet kivisznek lehet van munka és ha nem fizet mit tudsz csinálni:S?
2012. máj. 30. 08:15
 9/86 Horváth István 01 válasza:
igazábol ugyanez az esély itt is fen áll ha kamu buktam egy 5öst és itt legalább irhatok egy cifra komentett de ha télleg meg a busz és fizetés is lessz meg nem egy dinszo olba kell aludnom akkor engem a többi nem érdekell Miskolci vagyok örülök hogy dolgozhatok sajnos az én környezetemben nem engedhetem meg magamnak a semmitevést meg a kritizálást bizok benne nem basznak átt
2012. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel mindenki így van! Csak ha mondjuk ingyen kell dolgozni egy hónapot az nem olyan jó:S !Szóval nem az 5 ezren van a hangsúly!
2012. máj. 30. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!