Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeritek a Picassa Kft. -ét...

Gittuska11 kérdése:

Ismeritek a Picassa Kft. -ét Horvátországba közvetitenek ki embereket?! Postán küldik ki a szerzödést 19050 ft ot kell fizetni megéri?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én nem ismerem, de ahol előre pénzt kérnek tőled, munkáért, az nem biztos hogy jó...
2012. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Én is pont a Picassa Kft után érdeklődöm. Nem tudom,hogy fel vegyem-e a borítékot, mert 19050.Ft-ot kell fizetni. Most alakult áprilisban bejegyzett cég.Mohácson a Felszabadulás u. vagy tér? 13-ba van bejegyezve.Valaki Mohácsihoz lenne egy privát kérdésem?
2012. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én ma kaptam meg a kis csomagom és volt is meglepi,hogy már most előre fizetni kell...vissza is küldettem szépen.Nem erről volt szó,szóval nem mertem bevállalni.Kicsit utánanéztem a neten a cégnek és sehol nem találtam semmit róluk,csak az álláshirdetésekben,nekem már ez is fura kicsit.
2012. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Én tuti nem fizetnék ilyenért...és méghozzá áprilisban alakult hát ez már most egyértelműen átverés.
2012. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Valahogy én is igy vagyok vele!Nem akarok feleslegesen pénzt kidobni az ablakon!Nem tünik megbizhatónak!Még személyes találkozo sem kell!Azt irják hogy 5-6-7 a buszindulás de lehet jelentkezni utána is :D
2012. máj. 24. 08:32
 6/18 anonim válasza:
én átvettem, volt is meglepetés, a buszjegy ára ebből a 19050 ft-ból csak 2900 forint...és ha 3 hónapig nem tudnának elhelyezni valahol akkor ezt a 2900 ft-ot utalják vissza...tehát nem is kell foglalkozniuk azzal hogy munkát találjanak az embereknek mert a pénz akkor is marad náluk, még bízok benne hogy értesítenek hogy mehetek.
2012. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy átverésnek tűnik.
2012. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 zzit válasza:

Sziasztok!


Engem is érdekeln, ha még megtud valaki erről a cégről valamit. Jelentkeztem, de még nem kaptam borítékot. A telefonba azt mondta a hölgy, akivel beszéltem, hogy ezért a pénzért 19050 Ft garantáltan találnak munkát és hogy rendes munkaszerződéssel foglalkoztatnak. De ha nem találnak munkát, akkor addíg hol helyeznek el, milyen szállást biztosítanak??? Megnéztem milyen feltételekkel lehet hivatalosan Horvátországban dolgozni és olvastam pár hozzászólást, miszerint eléggé bürokratikusak és a rendőrök nem olyan kedvesek mint itthon, ha szabálysértésről van szó. Írnak a levélben arról, hogy kell hozzá vizum? MEg hogy esetleg milyen papírokat kell beszerezni? És miért euroban adják meg a fizetést, ha egy horvát vállalkozóval kötsz munkaszerződést? Az nem fog euróban fizetni szerintem... Nektek mi a véleményetek?

2012. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
hello aki regisztrált náluk az léci írjon már mert én még semmi fajta visszajelzést nem kaptam tőlük és rohadtul nem ezt igérték.köszi
2012. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nekem sem jeleztek vissza.Pedig nagyon bíztam ebben a melóban. Ráadásul péntek óta a telefonjuk is ki van kapcsolva. Igérni, azt tudtak...
2012. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!