Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted mért nem engedi...

Szerinted mért nem engedi anyukám hogy barátkozzak ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

van egy lány a neten akivel nagyon jóban vagyok tök aranyos meg minden de kicsit fura nem tudom meg magyarázni miért :S meg mindig durva zenéket mutogat :S mikor meséltem róla anyukámnak mondta hogy aranyos de persze a zenéket nem mondtam de mikor megmutatam neki hogy néz ki akkor azt mondta nem barátkozhatok vele én mégis fogok de kiváncsi vagyok mér nem engedi csak a kinézete miatt?????:S


irásomra a láy is mondta hogy rossz szóval külön ezért ne írjatok választ :S nem azt kérdeztem mert volt már ijenre példa


2012. máj. 23. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és hogy érjem el hogy meg engedje?????
2012. máj. 23. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerü a válasz ..az anyukádnak nem szimpi a lány, vagy valahonnan ismeri és nem kedveli de az is lehet hogy nem akarja hogy a neten barátkozz. Csak egyszerüen mond meg az anyukádnak hogy nem ő dönti el kivel barátkozol...nem a csak a külső a fontos
2012. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
anyukámra nem jellemző hogy külsö alapján itél csak most ilyen és nem nem ismeri a lányt
2012. máj. 23. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen pírszinges magamutató v túl flegma képei vannak,akkor valamennyire normális anyud viselkedése.De hogy érted h furcsa?egyrészt lehet az is h kamuprofil,és hát ha találkoztok,és nem az akire számítottál..ha volt már többször szkájp megminden,akkor még talán okés
2012. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem pirszinges, de a képén kocos, fekete ru hák vannak rajta és suzöges ékszer meg gitár van nál, mert ugye gitározik

amúgy beszéltünk már telefonon, wbeb kamerája nincs

2012. jún. 1. 19:54
 6/6 A kérdező kommentje:
furcsának olyan nem törödöm, társaladom eleni és durva, de velen nem bunko
2012. jún. 1. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!