Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem engedi meg anyukám,...

Miért nem engedi meg anyukám, hogy egy fiú barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés

Jövő hétvégén szeretnék egy fiú barátomnál aludni, aki TÉNYLEG csak barát. Ha lány lenne, anyu már rég megengedte volna, szoktam a barátnőimnél aludni. De így hogy fiú, nem szeretné hogy ott aludjak. Szerintetek nem bízik bennem? vagy mi lehet az oka? Fiú-lány barátság már nem is lehet?? (számára is csak barát vagyok, tényleg nincs semmi több)

14/L


2012. márc. 12. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Fél anyuka hogy a picike kislányát meghúzzák idő előtt.
2012. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem akarja hogy terhes légy.
2012. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy nem bízik benned,vagy nem akarja,hogy a srác szülei kis ribinek nézzenek.
2012. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
te már nem vagy abban a korban amikor szimpla haverságból egy fiúval aludj egy ágyban rengeteg ok miatt,nem hiszem el hogy neked nem esik le...
2012. márc. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ.. Mennyire vagy megbízható, mennyire óv az anyukád. Én igazat adok neki, hogy nem enged el, mert ha azt akarja, hogy nála aludj, szerintem már rég nem barátságról van szó. (Az ő szemszögéből..) Ha viszont mégis, azt anyud nem tudhatja. Ha lesz gyereked te is meg fogod érteni miért óvnak annyira.. :) Szerintem ha esetleg arról lenne szó, hogy többen mentek át..De még az is kétséges, mit csinálhat együtt sok fiatal? Ne haragudj anyukádra, csak félt téged. Ha elég megbízható vagy, akkor próbálj meg vele beszélgetni erről.
2012. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

A tapasztalat ilyenkor az, hogy ha most nem is fogtok lefeküdni - néhány hónapon belül 90% az esélye.

Mert ő, vagy te egy ilyen alvás után egyszer csak másképp fogja gondolni azt a barátságot.


Ne aludj nála - akkor sem, ha mindketten biztosak vagytok a barátságotokban. Majd 20 évesen eldöntheted az ilyet te - addig bízd az anyukádra.

2012. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 rebro válasza:
88%
Hát nem arról van szó h nem bizik benned, de azis lehet. De sztem felt teged ha valami tortenik.Ugyhogy inkabb inkabb hallgas az anyudra.En a helyedben azt tenném..Meg nem is szokas ottaludni egy CSAK BARÁTNÁL. Mert az szerintem mar pasi.Es emiatt felt teged.:) Örülj, hogy olyan anyukad van aki megakar vedeni mindentol, ha te ezt nem is veszed eszree:)
2012. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazából azért aludnék ott, mert csak pár napot töltene a városomban, mivel nem ide valósi, hanem pesti. viszont nagyon jóban vagyunk, ezért kérdezte meg. anyukám látta már őt. egyébként nem egy ágyban aludnánk, csak egy szobában..
2012. márc. 13. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem egy ágyban aludnánk, csak egy szobában"

MOST MÉG... persze, ha ő is így gondolja.

Különben lehetne ám éjszaka meglepetés alvás közben.


Olvasd el légy szíves még egyszer a #6-ost.

Szerinted mit csinálnál, ha esetleg a karjaiban ébrednél?

2012. márc. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végülis nem aludtam ott hétvégén.köszi a válaszokat:)
2012. márc. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!