Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a felgyülemlett stressztől?

Figyelt kérdés

A sport sajnos nem segít(nem eléggé). Az utóbbi 1-2 év szörnyen nehéz volt,de leginkább ez a 2-3 hónap. Rengeteg iszonyú dolog történt,teljesen szétstresszeltem magam. Lassan kezdenek rendbe jönni körülöttem a dolgok,minden erőmet összeszedtem,hogy rendbe hozzam az életem.Azonban olyan hibákat követtem el amik még sokáig megbélyegezhetik a jövőmet(sőt,nem csak az enyémet),ezért képtelen vagyok megszabadulni az önmarcangolástól,öngyűlölettől. Bűntudattal küzdök.Úgy érzem még egy kis idő és újra összefogok omlani. Nem bírom ezt a sok stresszt,teljesen kikészültem már.Sokszor 1 hét alatt 5 kilót leadtam,aztán a következőn megint felszedtem 5-öt...Állandóan hatalmas fekete karikák vannak a szemeim alatt,folytonos kimerültséggel küzdök. Hullik a hajam,nem tudok semmire sem koncentrálni- csak rövid ideig. A sok nehézség teljesen tönkretett... Valahogy le kellene vezetnem a feszültséget,újra nyugodt szeretnék lenni,boldog,energikus és élettel teli. Van valaki köztetek akinek volt legalább 1 szörnyen ,,mélypont" az életében?Ti hogyan szedtétek össze magatokat,mennyire mentetek tönkre benne?

Köszönöm!

14/L (lehet ítélkezni,ugyan milyen problémáim lehetnek ilyen idősen,de igen is vannak,és nemnormális hogy ilyen fiatalon ennyire lestrapálom magam,lassan megőrülök,akárhova nézek,akármit csinálok csak feszültség lesz belőle.nem is tudom mikor voltam utoljára nyugodt,el is felejtettem milyen érzés)


2012. máj. 23. 21:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!