Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb barátnőmmel? (alul folytatás! )

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel 1 hete rosszban vagyunk,mert összehaverkodott a volt ellenségével.Elmondtam neki,hogy féltékeny vagyok,hogy velem nem foglalkozik,erre megsértődött,és még többet van azzal a cafkával.Hogyan béküljek ki vele?
2012. máj. 24. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szard le, majd idővel rájön, hogy mennyire hiányzol neki. Én ezt csinálnám a helyedben, nekem általában ez be szokott jönni. :)
2012. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most folyamatosan olyan szavakkal dobálózik,hogy hihetetlen.:(
2012. máj. 24. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
jaa,vmi olyasmi de kereshetnéd is h reálisan megbeszéljétek a dolgot,ha tényleg legjobb barátnők vagytok,vagy ő neked,akkor meg kell tudnotok beszélni...
2012. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, tudom, hogy milyen érzés, én is voltam már ilyen helyzetben. Nagyon semmit sem tehetsz, mondanám azt, hogy beszéld meg vele, de ha már mondtad neki, hogy téged ez bánt és nem érti meg...:\ Vagy még max azt tudod csinálni, hogy te is féltékennyé teszed őt.
2012. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2012. máj. 24. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!