Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elhanyagol a...

Mit tegyek, ha elhanyagol a legjobb barátnőm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hónapja vettem észre,hogy már alig beszélünk a barátnőmmel.Mert van egy osztálytársa,akivel mostanában lett jóban,vele van állandóan.Pedig állítólag legjobb barátnők vagyunk..Nektek már volt ilyen hogy hanyagolt a legjobb barátnőtök?Mit mondjak neki,hogy észrevegye,hogy hiányzik?Egy csomó dolgot nem tudok neki elmondani ez a 3.személy miatt.
2012. máj. 22. 17:41
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a legjobb talán az lenne ha mondanád neki hogy úgy érzed egy kicsit mostanában elhanyagol. Ha tényleg jó barátok vagytok, akkor biztos jobban figyel majd rád. Meg összebarátkozhatnál azzal a 3. személlyel. Velem is volt már ilyen, de én nem mondtam a barátnőmnek, hanem összebarátkoztam a barátnőjével, aztán együtt lógtunk.
2012. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia.

Eléggé későn , de velem is ez van most..csak a pasija miatt hanyagol el..beszélni beszélünk,de facebook-on , a talikat mindig lemondja mert h talizik a pasijával..

Ezért én megutáltam a hapsit,és ráírtam..ő nem tudta h miatta mondott engem le folyton..és intézkedett..mármint beszélt vele..azóta is keveset talizunk, de többet mint azelőtt..


ezzel arra akarok utalni,h szolj annak a titokzatos 3. személynek! hogy te is akarsz vele lenni!:)


sok szerencsét!!

2012. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez van. Csak nekem annyival rosszabb, hogy két olyan ember van, akivel többet foglalkozik a "legjobb barátnőm". Én már sokszor elhatároztam, hogy elmondom neki, hogy ez így nincs jól. és majd egyszer el is fogom. Na, de vissza a lényegre. Biztosan van az osztályodban olyan, aki "lúzer" (a menők szerint), és szerintem, nem olyan nagy tragédia, hogyha inkább másokkal is barátkozol. De hidd el, hogyha a 3. személynek valami kicsúszik a száján, akkor a barátnőd újból a tiéd lesz. :D

Hisz, mindig a jó győz!

2012. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 love1999 válasza:
szia.. hát szarügy! velem is z volt.. azt mondta a barátnőm h LB vagyunk! egy ideig jól is ment,csak képbe jött az új pasija és állandóank vele foglalkozott!! CSAK FACEBOOKON BESZÉLTÜNK!.. és még a legjobb barátnőm" sértödött meg h miért nem szeretem a pasiját,miért nem kedvelem!! .. szoval nemnagyon beszélünk már! de régebben is volt ilyen,csak akkor még más barátja volt..és mondtam h elhanyagol .. de nemtet semmit!.. és sose hitt nekem! mondtam h egyedül maradsz ha senkinek se hiszel csak a barátodnak! és a végén átbaszta a barátja és akkor már jött hoááznk oda-.-
2013. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Velem is ugyanez van.Próbálj meg beszélni vele,emlékeztesd hogy "elvileg"a legjobb barátnők vagytok.Mond meg neki hogy próbáljon figyelni rád és hogy ne hanyagoljon.De az a legfontosabb hogy ne légy féltékeny...

2016. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!