Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on Hogy lehet olyan...

Facebook-on Hogy lehet olyan oldalt csinálni amelyik tulajdonképpen egy program?

Figyelt kérdés
Ez azért kéne, hogy az oldalamon több lájkot szerezzek... Lenne saját ötletem is, csak hogy kell megcsinálni ( egy saját albumot is létrehoz ez a ,,program'') Segitsetek kérlek :D
2012. máj. 25. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

"hogy az oldalamon több lájkot szerezzek..."

ember, ennyire nincs életed??!

2012. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ember mindig minek kell olyan kommenteket kitalálni, hogy aztán majd feltöltsétek akármilyen közösségi oldalra, és ott nagyoskodjatok. Figyelj ide: Nekem van életem, szeretek tanulni, sportolni, szabadidőmben olvasok. És ha marad időm, akkor fb-n az oldalamon tevékenykedem, és nekem ne gyere ilyen válasszal, kérlek! :@
2012. máj. 31. 19:51
 3/3 anonim válasza:
én ezzel egyet értek ne írjon senki olyat hogy ennyire nincs életed... most nem facebookozhat vagy mi? hát képzeld van élete attól még hogy facebookozik és normális választ kért nem ezt amit te írtál hát szánalmas vagy...
2012. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!