Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan bővítmény, vagy...

Létezik olyan bővítmény, vagy akármilyen program, ami lehetővé teszi, hogy egy rejtett módban lévő msn-partnert úgymond elérhetőként mutasson? Vagyis megmutassa a felhasználónak, hogy tulajdonképpen a partner nem offline, csak rejtve van?

Figyelt kérdés

És ha létezik ilyen program, azt gond nélkül tudja használni egy 12 éves gyerek, akinek semmi extra ismerete nincs a számítástechnikáról? Ugyanis van egy partnerem, aki rendszeresen rám köszön, amikor rejtve vagyok, és nem hiszem el, hogy mindig csak próba-szerencse alapon írna. Ja, még mielőtt rákérdeznétek: 23 éves lány vagyok. Ha más kérdésetek van, írjatok nyugodtan!

Köszönöm a segítséget!


2009. ápr. 22. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem próbáltam, de állítólag a dicovery tud ilyet.

[link]

2009. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
discovery
2009. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És gondoljátok, hogy a partneremnek megvan ez a program?

Én 2009-es msnt használok, hogy ő milyet, azt nem tudom... De felettébb különös, hogy mindig rám köszön, nem sokkal azután, hogy bejelentkeztem, noha nem láthat, hisz rejtve vagyok...

2009. ápr. 22. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A Discovery-vel azt is meg tudod nézni hogy milyen msn-t használ, hanyas verziójút, van e neki fent plus, discovery..stb, szal szedd le azt, de én is 9-est használok, de nekem nem müxik együtt a discoveryvel..:/
2009. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem nekem kell,de azért köszi. :)

Én csak az iránt érdeklődtem, hogy vajon létezik -e ilyen, hogy a partnerem használhat -e ilyesmit. :)

Amit nem akarnak nekem elmondani, arról nem is akarok tudni. :D

2009. ápr. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!