Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon idézet mániás vagyok,...

Nagyon idézet mániás vagyok, és valamelyik nap talált egy szép szöveget, ami nagyon megtetszett, de már nem találom. Bármit irok be, Google nem dobja ki.!?

Figyelt kérdés
Az idézet valami olyasmiről szól, hogy kint vannak akikről szól, és néznek az égre, vagy valami ilyesmi, és arról szól, hogy régen milyen volt a szerelmével, milyen boldogok voltak... és hogy hiányzik neki... és a vége pedig ugy szól, hogy az én álmaim, vagy vágyaim, vagy valami hasonló... a csillagok közt vannak. és ott is maradnak örökre.
2012. máj. 26. 01:54
 1/1 anonim ***** válasza:

"~ Ma megkérdezték tőlem, hogy mire vágyom a legjobban. Az embernek ilyenkor általában felcsillan a szeme, nekem viszont a szívembe szúródott valami, hiszen tudtam, az én álmom soha nem válhat valóra. Egy dolog van, amit mindennél jobban szeretnék, és az a mosolya. Újra látni szeretném Őt, újra karomba zárni, csókolni éjjel-nappal. Hallani akarom a hangját, érezni a közelségét, érintését, szeretetét. Érezni, a biztonságot, a nyugalmat, érezni akarom az illatát. Ismét vele számolni a csillagokat az égbolton, és kiválasztani, melyik az, ami csak értünk ragyog. Ez mára mind reménytelen. Ő elment. Csak a megszakadt szívemet hagyta hátra. Itt maradtam egyedül a fájó emlékek között. De nekik ezt nem kell tudni, így hát csak mosolyogtam, és annyit szóltam: „az én álmom a csillagok között van – majd megfordultam, és halkan suttogtam – és ott is marad örökre…."


[link]

2012. máj. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!