Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van cikis/vicces történeted,...

Van cikis/vicces történeted, ami veled történt, vagy közeli ismerősöddel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mentem le a kettes metróhoz a mozgólépcsőn. Tűsarkú meg miniszoknya volt rajtam, combfixszel. Igen ám, de mindkét irányból jött a metró és az áramlat felkapta a mozgólépcsőn a szoknyámat. Én meg erre elkezdtem sivalkodni, és beálltam egy olyan pózba, mint anno Marilyn Monroe. Mindenki engem lesett, nekem meg majd lesült a pofámról a bőr.
2009. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Suliba ünnepség volt. Tűsarkúba mentem. Beszéltem oszt. társamhoz nem figyeltem a lépcsőn akkorát estem hogy mindkét sarkam letört xD Ugyhogy gyorsan haza telefonáltam, hogy hozzák be a fekete sport cipőm xD:DD
2009. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ültem a buszmegállóban. Leült mellém egy lány, akinek derékig érő, hosszú koromfekete haja volt. Ránéztem, és akkor láttam, hogy egy 15 centis zöld sáska csücsül a fején. Ijedtemben elkezdtem ordítozni és toporzékolni, majd felugrottam és ujjal mutogattam rá, miközben ordítoztam, hogy sáska, sáska! A csaj odanyúlt a hajához és amikor megérezte, hogy tényleg ott van, elkezdett kiabálni, hogy szedd le, szedd le! Mire én: szedi a halál, szedi a halál! Akik a közelünkben voltak csak lestek, vagy röhögtek, végül egy 40 év körüli talpig férfi jött oda, és leszedte az ízeltlábút. Nekünk meg majd lesült a bőr a képünkről.
2009. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

utsó, de vicces lehetett:DD

jaj...:D


énisgondolkodomilyenen...

2009. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
a sáskás mesén óriásit röhögtem. XD még most is folyik a könnyem. XDDDDDDD
2009. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet hogy egy kicsit gusztustalan történet lesz...:D

Nah szal a lényeg, hogy a barátom játszott a használt óvszerrel,az újján pörgette.(persze be volt kötve) És egyszer csak paff...és minden olyan lett..:DxD úúúgy dőltünk a röhögéstől:D:D

2009. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
a sáskás sztori tényleg rohadt jó:D:D:D rendesen meg is könnyeztem XD (persze jó értelemben:D)
2009. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A sáskás sztorin hangosan röhögtem:) Velem az volt, hogy a suliban a barátnőm megkérdezte, hogy elkísérem-e a mosdóba. Mondom el, mert úgyis nekem is dolgom van... Én úgy szoktam idegen helyen wc-ni, hogy az ülőkére teszek wc-papírt és arra ülök, hogy ne kapjak el semmilyen fertőzést, mert nem tudhatjuk, hogy ki ült előttünk azon az ülőkén.... Végeztünk és mentünk kezet mosni. Egyszercsak a barátnőm iszonyatos röhögésben tört ki. Hiába kérdeztem, hogy "mi van? mi van?", nem bírt megszólalni, röhögőgörcsöt kapott. Mikor alábbhagyott a röhögőgörcse, akkor mondta, hogy a wc papír ott lóg ki a nadrágom derekánál, mintha farkam lenne... Bizonyára véletlen beleakadt, ahogy felálltam a wc-ről.... Én is olyan röhögőgörcsöt kaptam, hogy még be is fulladtam, ugyanis asztmás vagyok. Fúúú, de még jó, hogy észrevette.... Enyhén gáz lett volna úgy végigmenni a folyosón, hogy lóg a wc-papír a nadrágom derekából..... 18/l
2010. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

16/L


Osztálykiránduláson voltunk, erdőben sétáltunk, szabad program volt. Nagyon kellet már wc-znem, és bnőmmel találtunk egy kis romos házat. Bementünk-nem mi voltunk ott először , volt már egy csomó "végtermék" ott- szal felgöngyölítettem a szoknyámat , legugoltam és elkezdtem pisilni, és ugy gondoltam , ha már ott vagyok akkor akkor a nagyot is elvégzem. Már azzal is megvoltam, és eszembe jutott, hogy csak egy darab wc-pappirom volt. Én kikiabáltam a bnőmnek, hogy hozzon be papirzsepit, de sajnos nem ő hallotta meg hanem életem(titkos) szerelme az osztályból. Ő jött be, mindketten eléggé meglepődtünk, de én annyira hogy hátraestem és beleültem... amikor feltápászkodtam a szoknyám is összekenődött elég rendesen. A fiú persze egyből kiment. Most nem tudtam, hogy mitévő legyek. Ott ültem tiszta kakis szoknyában.Bnőm beadott papirt, azzal letörölgettem magam, de még mindig nem volt mint alulra felvennem. Szerencsére nem tanga , hanem franciabugyi volt rajtam.Na mondom, összeszedem magam és kisétálok bugyiban de még akkor se tudtam hogyan tovább.De mégmielőtt ez bejött volna visszajött a fiu(aki már 2 éve teccik, de még egy szót sem váltottunk) és benyújtotta a farmerját és mondta hogy vegyem fel azt, neki fiuként nem annyira ciki alsógatyában lenni. Égett a pofám rendesen, de nagyon happy end ett mivel összejöttünk és már egy fél éve 1ütt vagyunk.

2010. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Ültünk ofőn, amikor barátnőim csak úgy viccből elkezdtek veszekedni!A tanár + ott volt és támaszkodott 1 másik padnál, és ország város fiú lányt játszott 2 oszt. társammal. Na akkor meglökte 1.-ik barátnőm a másikat és majdnem lefejelte a tanár seggét!!!!!! Seki nem látta, csak mi3- man és úgy elkezdtünk röhögniii!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!