Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! MIT CSINÁLJAK?

SÜRGŐS! MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
az egyik legjobb fiú barátomról lenne szó...lassan féléve együtt van/volt egy lánnyal aki nekem távoli rokonom...ma szakítottak a lánnyal átlagos a kapcsolatom szóvalnem mondott semmit de a fiúval ma beszélgettem és 1x csak azt mondta hogy szakítottak mert a lány összevissza flörtölget minenkivel de viszont ha a fiú csinálja ezt akkor a lány szakít vele( legalább 8x szakítottak...:/ ) a fiú azt mondta hogy összejönne velem én mondtam neki hogy én is vele de maradjunk barátok ő is ezt mondta utána...megkért hogy segítsek neki elfelejteni a lányt....mit tegyek? ://

2012. máj. 27. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd az egészet, ha csak azért akar veled összejönni, hogy elfelejtse...ne legyél a pótléka, mert később csak te fogod megszívni...
2012. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem azért akar velem összejönni : ) nagyon jóba vagyunk mindent tudunk egymásról...de megbeszéltük hogy nem lesz köztünk semmi..:) nagyon szereti a lányt mondta is(nem tudja letagadni mert ismerem annyira) ...de ő eddig mindent elnézett a lánynak (volt amikor be volt lilulva a fiú arca mert a lány agyon csipkedte vagy tele volt karmolásokkal...:SS+mindenkit előtte ölelget
2012. máj. 27. 00:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a fiú ennyi mindent megengedett annak az ostoba lánynak, akkor nincs helyén az esze. Barney elmélete szerint: egy lánynak megengedett, hogy őrült legyen, mindaddig, amíg ugyanannyira jól néz ki. A férfiak többsége azért meghúz egy határt, ahol már túl sok az őrültség. A mi emberünk valószínűleg szerelmes volt, azért ment el az esze. De hogy lehetett ilyen lányba szerelmes, azt nem értem... na mindegy az ő baja hogy hülye volt


a fiú-lány barátságról pedig... mégis mire jó az, hogy nem lesz köztetek semmi? mégis mi célból jön létre ez a kapcsolat? csak úgy vagytok és nézitek egymást. semmi alatt azt értem, hogy se csók se szex. akkor az nem is kapcsolat, csak barátság, ez nem számít összejövésnek.


vagy talán úgy gondolta a srác, hogy ti kapcsolatotok úgy fog kinézni, hogy sokat van veled, randizgattok, a fiú szórakoztat és fizet ezt-azt, hűséges hozzád, meghallgatja a lelki gondjaidat. de nincs meg a lényeg, ha nem lehettek egymásé. ez esetben a fiú nem mást mint egy úgynevezett fiúbarátnő. gondolom nem tekintesz rá férfiként, ha csak barátok akartok maradni.


na egy szó mint száz a fiú valamit nagyon nagyon elb.szott, nem valami életrevaló. most őszintén, hagyta, hogy az a hülye kiscsaj kihasználja és veled is ilyen tutyimutyi... ja amúgy hány évesek vagytok?

2012. máj. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13/14 :D
2012. máj. 27. 08:40
 5/8 A kérdező kommentje:
próbálom mondani a fiúnak hogy kérjen bocsánatot mert még mindig a lányt szereti de azt mondta nem mert elége van belőle de még mindig szereti....és ekkor írta azt hogy én tetszem neki..picit leblokkoltam....azt szeretném ha megint összejönnének de nagyon összevesztek...a fiú azt is mondta hogy ma találkoznak utoljára és elfelejtik azt a félévet amit együtt töltöttek...és nagyon szar érzés mert mindenben kitartunk egymás mellett és támogatjuk egymást...nagyon szeretném ha megint összejönnének...de a fiú nagyon elakarja felejteni és ehhez kéne valami segítség...mert semmi ötletem nincs...:SS
2012. máj. 27. 11:48
 6/8 Barbi1998 válasza:
Szerintem titokban hozd össze őket. Mondd meg a fiúnak hogy őt nagyon szereti és ha már annyiszor összevesztek akkor ez se lehet nagy ügy. Ha még mindig annyira szeretik egymást akkor újra összejönnek, de ha már nem szeretik egymást akkor hagyd őket. ://
2012. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
összejöttek....ed ma szakítottak...miattam...:( a fiú elfelejtette kitörölni az üziket és a lány mindent megnézett....:// a fiú o.társam de megkért hogy ne beszéljünk és hogy kopjak le róla...:((
2012. máj. 29. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem soha semmi komoly kapcsolatról nem volt szó. Miből állt az, hogy összejöttek? Szexeltek? Randizni voltak? Vagy annyi az egész hogy sokat beszélgettek?
2012. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!