Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Talán a sors jelzése? /lent/

Talán a sors jelzése? /lent/

Figyelt kérdés

KB. 17 éves lehettem,amikor neten ismerkedni kezdtem pasikkal.Egy chat-oldalon megismerkedtem egy akkor kb.31-32 éves pasival.Rámnyomult,aztán kiderültek dolgok róla,hogy voltak más nők az életében.Csak szórakozott.Persze,sosem gondoltam vele komolyan csak jól estek a dicséretei,nah jó,néha talán komolyan gondoltam,ill.reménykedtem.

Aztán még akkor 2008 körül kiderült,hogy rákos.

Persze nagyon elrémültem,és talán jól jött,hogy akkor bukitt le a csajokkal,így volt kifogásom,miért is nem kell tényleg.Egyáltalán nem tetszett,már ism.közben rájöttem az akkori kislány eszemmel,hogy valami pszichikailag sincs rendbe vele sztem.

A gond,hogy azon a bizonyos chat-oldalon tegnap megjelent.Fent voltam és írt.Eddig mindig elkerültük egymást,mint utóbb kiderült.

A kérdésem az,hogy miért bukkant fel újra az életemben?

Milyen üzenete van a sorsnak vele?

Vagy csak azért volt,h ne lógjak az oldalon annyi sokat ,vagy betegségre számítsak,akár magamnak,akár a szeretteimnek?



2012. máj. 27. 01:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Tök véletlen az egész ...lehet hogy több neve van aztán idáig azt használta.ne gondolj semmi ilyen hülyeségre sztem
2012. máj. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!