Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sors visszaadja a rosszat...

A sors visszaadja a rosszat amit a múltban tettem?

Figyelt kérdés
Nah elmondom.. Lehet már valaki unja ezt a a kisfiús arc meg későnérő blablabla dumát de nekem ez nagyon fontos!!!! Régen ált. iskolába 5 osztálytól egészen 8.-ig szivattam nagyon egy gyereket meg hülyéskedtem egész nap stb.. rossz jegyeim voltak. 2-3 barátom volt. Utána bekerültem a középsuliba egy lány osztályba ( egyedül vagyok fiú ) ÉÉÉÉÉS azóta meg egy a szivatás: izéé szija hogy vagy??? meg még hülyeségeket mondanak, kiteszi a csecsét,bugyikat mutat!!! A fa szom kivan márrrrr Próbálnak kioktatni engem a tamponról....de úristennnnnnnn Ez még semmi.. Az még nem volt elég hogy szivattak áhhhhh nem cikizni is kell másoknak is.. ne ugy értsétek hogy a szemembe mondja áhhhh nem hátam mögött ott pofázza a gyerek (szó szerint) : Én középiskolába járok??? Ez szerintem Középóvoda ! Persze hogy azzal van a probléma hogy úgy nézek ki mint egy 10 éves.. ÁHH kész vagyok ! + későnérőség = szó szerint halálra szivatnak-cikiznek ! Ezt se tudtam úgy leírni úgy hogy ne könnyeztem volna el. Ha ez fog menni esküszöm kiugrok az ablakon ( bocsi ha valahol elírás lenne de ideges vagyok és eleve gyorsan is írok )
2012. jan. 5. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,ez a sors..sajnálom.


Igazából nem nagyon értem meg az osztálytársaid.Teljesen normálisnak tűnsz így elsőre.Ahogy pedig viselkednek az őket minősíti le:) Egyébként én is voltam áldozat egy ideig (2-3 év)..már majdnem öngyilkos akartam lenni,de rájöttem nem ez a legjobb megoldás.Csak úgy csináltam mintha nem hallanám..

2012. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És nálam bevált..mostmár sok barátom van,kevés ellenségem.
2012. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez a karma
2012. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!