Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb mennyit keres Pesten egy...

Kb mennyit keres Pesten egy biztonsági őr, egy átlagos boltban illetve egy plázában?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy kb mennyit lehet keresni Pesten, biztonsági őrként. Melyik üzlet fizet jobban és melyik a kényelmesebb?
2012. máj. 27. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
egy átlagos boltban kevesebbet keres, mint pl. egy plázában, a hely adottságai pl. veszélykategóriája számit, mindenképp mérvadó! a fizetés, az összeg nem publikus, nem nyilvános!
2012. máj. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem lettem okosabb, de köszi.

Nem publikus??? Ezt nem értem :) Nem egy államtitokról van szó csak egy szakma fizetéséről és arról sem pontosan, hanem egy becsült összegről.

2012. máj. 29. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Publikus... Ha az órabéreseket nézzük, a plázákban stb helyeken, pl a Civilesek a gyógyfürdőkben 450 ft/órában vannak jelenleg, a Sectorosok tavaly 450-ben voltak, de év végén levitték 410-re, idén nem tudom, hogy a minimálbérhez képest igazítottak_e a fizukon, az Aqua worldben Szentgyörgyék 480 ft-ban vannak, tehát elmondható, hogy a 450_500 ft körüli a jellemző, nettóban. Itt a hóvégi fizetés a ledolgozott órák számától függ, nincs betegszabadság, táppénz, fizetett szabadság többnyire, ha nyaralni mész egyszerűen annyival kevesebb lesz a havi pènz. Vannak sokan, akik előre meghatározott 100000 ft körűli fix bért kapnak, de ez is teljesen változó, munkahelytől függ. Pl. a kidobóemberek biztos nem havi 80at kapnak. Vagyonőr kategóriába tartozik még a recepciós, és a portás is, idegen nyelvtudás és helyfüggő minden.
2012. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!