Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sürgős! Melyik autóba fér be...

Sürgős! Melyik autóba fér be hátulra 3 gyerekülés, ill.2 gyerekülés és egy átlagos testalkatú felnőtt? (pl.2003-as Citroen Xsara Picasso? )

Figyelt kérdés
Lehetőleg tapasztalatból írók válaszát várom!

2012. máj. 2. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát hogy mibe fér be,és miért kérdezed,nem tudom.

De én ugy tudom,hogy ha nem megoldható a gyerekülés,akkor nem kötelező.Pl.Nincs rögzittési lehetőség (régi keleti autó) Vagy nem fér be annyi gyerekülés mint ahány gyerek van. stb

Én inkább ebbe az irányba érdeklődnék valami hivatalos szervnél. PL.közlekedési jogász,vagy közlekedési felügyelet.

2012. máj. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gomzoli ***** válasza:

Rosszul tudod, mert a gyerek csak erre a célra szolgáló ülésben szállítható. Ha az autóban ennek behelyezésére, és szabályszerű rögzítésére nincs mód, akkor abban az autóban nem szállíthatsz gyereket. Régen ez más volt, keresztbe kasul ugráltunk a hátsó ülésen, azon nevettünk, ha fékezéskor valamelyikünk legurult, még biztonsági öv sem volt hátul. Ennek már vége. Felnőtt beülhet és utazhat olyan kocsiban, ahol nem tartozék a hátsó biztonsági öv, de gyerek nem.


Ha nagyméretű, praktikus, és viszonylag olcsó kocsit akarsz, akkor nézz körül ezek közt:

-Opel Combo Tour

-Citroen Berlingo alias Peugeot Partner

-Fiat Doblo

-Renault Kangoo


Nekünk a Combó van, 2 gyerekkel bőven elférünk, 2 heti nyaralás összes kellékével sincs túlzsúfolva a kocsi, és egész elfogadható a komfortszint is. Egy percig sem bántuk meg, hogy ezt vettük.

2012. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ford fuzion 2008as, ilyen van nekünk. 2gyerekülés+egy felnőtt simán elfér hátul :)
2012. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvettük a Citroen Xsara Picasso-t! Nagyon kényelmes, hatalmas járgány. Elfér benne a két gyerekülés között egy felnőtt. Sőt, be is tud szállni könnyen, ha az anyósülést előretoljuk. Ki sem kell venni a gyerekülést ilyenkor. A magassága szintén nagyon tetszik mindenkinek!
2012. máj. 15. 11:54
 5/6 anonim válasza:
Hummer H1
2012. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Hummer csak kívülről nagy, belül egyáltalán nem tágas járgány. Az alacsony súlypont és a védett a vezérlés miatt az utastér közepén egy nagy doboz fut végig. :-(

Néhány fotó:

Elől

[link]

Hátol

[link]


De azért köszi a tippet :-))

2012. szept. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!