Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy itteni, gyk-s...

Szerintetek egy itteni, gyk-s levelezésnél hány nap szünet után nyilvánítsam befulladtnak a levélváltást?

Figyelt kérdés
Van valaki, akivel leveleztem, és már vagy egy hete nem ír vissza, egyszerűen nem értem, miért. Elolvastam többször is a válaszomat, és szerintem nem volt bunkó vagy olyasmi, ami sértődésre adhatna okot. Legalábbis nem volt semmi ilyesmi a szándékomban! Naponta írtunk egymásnak, sőt, naponta többször is. Oké, hogy az embereknek dolgaik vannak, de azért ha valaki nagyon akar, tud egy kis időt szakítani erre, nem? nekem ez már gyanús. Van olyan is, akivel találkoztam és utána nem beszéltünk. Olyan rossz, hogy mindennek így kell véget érnie...
2012. máj. 29. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen témában beszélgettetek?

én se szeretem ha nem válaszolnak egy idő után, de a virtuális kapcsolat ilyen, nem látod a másikat, milyen teendői vannak, mennyit jelent számára maga a net és a netes kapcsolattartás.

2012. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon együtt érzek veled! Én is utálom, hogy eltűnnek a "barátok". Nekem vagy 20 napja nem írt a levelező társam. :S Befulladt, jaja, nem tudsz mit tenni, csak várni, hátha felbukkan...
2012. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első voltam. én is örülnék visszajelzéseknek pl. csak annyi h "bocsi elfoglalt vok majd írok" vagy ha nem akar az adott témáról levelezni az illető, megírná "bocs nem akarok erről beszélni". a hallgatás nagyon rossz.
2012. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!