Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondoljátok, hogy az...

Miért gondoljátok, hogy az Amerikaiak buták?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gondolom ezt
2012. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy úgy gondoljuk? :)
2012. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez tény, ha nem is a lexikális tudásukban, de a hihetetlen mértékű manipulálhatóságuk miatt mindenképp.
2012. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szó sincs arról hogy buták, igenis sok mindnehez értenek, csak épp például a földrajz az ami a gyengéjük,mert nem tanítják olyan szinten mint pl. Európába,nem tartják fontosnak annyira.

De ott ugyanúgy érvényesül az , hogy az adott ember melyik tantárgyat sajátítja el jobban.

USA-ban imádják a pénzt ezért is tanulnak, semmi más okuk nincs rá.

2012. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom. sokan mondják... szerintem sem azok, bár én még nem voltam kint... csak kíváncsi vagyok. :)
2012. máj. 29. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Szűk látókörűek, rakj össze egy európait és egy amerikait, hát megnézném, hogy gondolkodásban, műveltségben ki veri a másikat...
2012. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Europaiak kulturaltabbak sokkal Amerikaban sokan nem tudjak hol van Europa, vagy azt hiszik hogy az egy orszag.Egyszer mondtam egyiknek hogy Szerbiabol jovok azt hitte hogy kozelkelet szoval elegge jot nevettem :D


http://www.youtube.com/watch?v=LVz4VweMqFE parancsolj kis sztereotipia, elegge baj hogy ilyenek elnek :)

2012. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó. XD

A feléig nem bírtam nézni, mert már annyira sírtam kínomban ennyi koncentrált degeneráltságtól.

Hogy nyerhették meg ezek a második világháborút?

2012. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat, eletem kerdese vigasztaljon en sem tudom :D belolem is ilyen reakciot valtott ki amugy...
2012. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!