Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ötös lottó főnyereménye:...

Az ötös lottó főnyereménye: 3727 millió forint! Mihez kezdenétek ennyi pénzzel ha megnyernétek?

Figyelt kérdés
én nem tudom.... először is kifizetném az adósságaim/ hiteleim.. azután idegen nyelvet tanulnék és elköltöznék Mo.-ról , máshol kezdenék új életet. :) Persze a családomnak is adnák a pénzből.
2012. máj. 30. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Isten ments hogy megnyerjem...

Mo-n senkinek nincs készpénzben ennyi pénze. Ingatlanban, vállalkozásban, földekben, ingóságokban van, de így nincs, és ez nagyon veszélyes.

Rászállhat az emberre a maffia, a gyerekeit elrabolhatják, a boltba se lehet leugrani, mindenki kölcsön kér, stb. Szar élet az ilyen szerintem.



De mit kezdenék? Hát, néhány öreg amcsi vasat biztos vennék (bel air, ilyenek). Hitelem (egyenlőre)

szerencsére nincs.

2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elköltöznék a szüleimmel nagyobb városba,vagy külföldre,vennénk még 2 kocsit,jó sok telefont mp3-4-5 és egy tucat rock lemezeket,a többit kamatoztatnám. És ha valami gond van akkor kiveszek pénzt a bankból.
2012. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felgyújtanám a kamionom,lelökném egy szakadékba. Aztán egy pár évig élnék a pénzből.
2012. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mitmivan? ***** válasza:
Elköltöznék Finnországba, anyáékat befizetném egy világ körüli útra és vennék nekik egy házat a Kanári-szigeteken :D
2012. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Autóversenyre gyűjtenékXD
2014. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!