Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a punk és az...

Mi a különbség a punk és az emo között?

Figyelt kérdés
Légyszi értelmes válaszokat. köszi!

2012. máj. 30. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Az emo az egy b*zinak kinéző b*zi, a punk meg egy b*zinak kinéző nem b*zi. Ennyi dióhéjban :D
2012. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok.:) Kb. két teljesen különböző dolog.

A punk zenei stílus és szubkultúra. 70-es évek körül alakult ki. A punkok amit csak lehet, önerőből csinálnak, a DIY (do it yourself - csináld magad) elv alapján. Nem minden a külső és nem attól lesz valaki punk,hogy taraja van, de ha már úgy öltözik, akkor a ruháit is saját maga csinálja, átalakítja. Szerintem olvasd el A magyar punk történetét, a neten is fent van, nem hosszú egyébként. Valamint még idetartozó fontos fogalom az anarchia, de nem minden punk anarchista, és nem minden anarchista punk.


Az emokról nem sokat tudok... Átlagnál érzelmesebb emberek, a szemükbe lóg a hajuk...:DD És szerintem emok csak tinik között vannak, mert nem láttam még 40 éves emot, de punkot már többet is.

2012. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
A punk az keményebb. És jóval régebben találták ki. Kicsit másak a gyökerek.
2012. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Patry válasza:
50%
Az emok érzékenyek és punkok leszolják őket ezert lés hát igy nem jönnek ki jól, bár sztem ez hülyeség!!!
2012. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

az emo-k érzékenyek, utálnak élni, sok bajuk van.. :|

a punk meg felállóhaj*__* xd amúgy punk-o nem tudom..


és az emo-k nem b.zik.. ezt kikérem magamnak-.- ><

2012. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Sok bajuk van? :D Mi? :D Milyen nagy bajuk lehet kb. 16 évesen? Nincs minden nap Batman epizód?
2012. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

ahhj-.- xd

szerelmi bánat, családi problémák, van amikor csak a barátokkal veszik össze az ember..

2012. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Punknak is lehet szerelmi bánata, családi problémái, és ők is összeveszhetnek a barátaikkal. :P Ez nem stílusfüggő.
2012. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Másoknak is vannak ilyen problémáik, annyi a különbség, hogy az emósokban rohadtul nincs semmi kitartás. -.-'' Míg más inkább erőt vesz magán, és megoldja a problémáit, addig az emo-s felvágja az ereit. Szar ügy :/
2012. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

ahhaok. xd

már ezért a mondatért megérte megszületni-.- xdd

2012. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!