Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon, ha tegnap megtalál...

Facebookon, ha tegnap megtaláltam a keresőbe, ma meg nem az azt jelenti, hogy letiltott?

Figyelt kérdés
Nem az ismerősöm tegnap még megtudtam nézni az adatlapját ma meg már nem. És hogyan tudhatta meg hogy jártam az adatlapján, mert nem tudok másra gondolni minthogy letiltot.

2012. máj. 30. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy megszüntette az oldalát.
2012. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 k.lau13 ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyszerűen törölte a facebook-ját. Egyébként ügyesnek kell lenni hozzá, de van valami sz@rság, amivel már azt is meg tudod nézni, kik nézik az adatlapodat... ÁLLÍTÓLAG. De nem értem, ezért miért tiltott volna le. Az ő adatai, és nem állította be, hogy csak az ismerősei láthassák. Ezt egy egyszerű átállítással is meg tudta volna oldani. Egyébként arról elméletileg értesítést kapsz, ha valaki letilt. Ja, és a facebook keresője nem tökéletes :)
2012. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Annus-megasztár válasza:
.
2012. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kapunk róla értesítést, ha valaki letilt.
2016. jan. 7. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!