Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen nekem kérlek!...

Valaki segítsen nekem kérlek! Történelem! Kiselőadás!?

Figyelt kérdés
A mükénéi kultúráról kell csinálnom egy kiselőadást (társadalom, vallás, építészet, ez oké) de fogalmam sincs hogy kezdjek bele, hogyan kezdjem el az elejét. nagyon fontos

2012. máj. 31. 15:12
 1/2 cseh99 válasza:
talán kezd azzal hogy hogy épült fel mikor ki alapította stb.vallás építészet terén pedig lassan az elejétől kezd tehát első épületei stb. társadalom. törvények adó milyen erős törvényeik voltak(felsorolhatsz párat)naggyából ennyi.
2012. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ.. de hogy fogalmazzam meg? pl:

"A görög törzsek közül érkező akhájok letelepedtek, majd fellegvárakat építettek; mükénét amelyről a korszak a nevét kapta."

szerinted ez jó? nem akarok beleugrani a közepébe azért kérdeztem h hogyan kezdjem vmi bevezető szöveg..

2012. máj. 31. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!