Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a cv cyclone önéletrajz küldő programmal kapcsolatban? Tényleg hasznos?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 16:42
 1/7 anonim válasza:

Igen nekem már van velük tapasztalatom a CV CYCLONE- val.


Svájcban szerettem volna dolgozni. Elküldtem nekik az önéletrajzom és ahogyan a honlapjukon írták tényleg több ezer svájci szálloda kapta meg az önéletrajzom.


Már másnap telefonáltak és írtak a svájci szállodák. Tényleg nagyon hatékonyak. Már az első héten megvolt a munka, mivel 1 hét alatt már 8 munka ajánlatom volt.


Én csak javasolni tudom őket mindenkinek. Ha van még kérdésed írj vissza.

2012. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én nagyon hasznosnak találtam a CV CYCLONE önéletrajzküldő szolgáltatását. Megbízhatóak és segítőkészek.


Valóbban még válogatni is tudtam a munka ajánlatok közül annyi munkáltató keresett meg rajtuk keresztül.


Párnap leforgása alatt renget ajánlat jött.

2012. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sziasztok, Zsófi vagyok.


Egy barátom ajánlotta őket, aki szintén igénybe vette a szolgáltatásaikat. Elöször hezitáltam, hogy én is feliratkozzam-e, nem tudtam mit csináljak.


Többször beszéltem velük telefonon és mindig nagyon segítőkészek voltak, bármit is kérdeztem. Minden kérdésemre részletesen válaszoltak, látszik, hogy nagyon felkészültek.


Végül is úgy döntöttem, hogy felíratkozom és kifizetem a díjukat még ha előre is kérik.


Mondhatom, hogy jól döntöttem, mert egyedül ennyi munka ajánlatot nem tudtam volna összehozni. Napokon belül jó pár szálloda felhívott és még többen is megkerestek emailen.


Ha kíváncsi vagy még valamire velük kapcsolatban, légyszi írj priviben, szívesen válaszolok!

2012. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csak nekem tűnnek ezek a hozzászólások baromira fake-nek? Elvileg találtak nekem szállodát, és elvileg fel is vettek, és mondták hogy akkor kéne a della. Picit elbizonytalanodtam, ezért elkezdtem utánajárni, hogy mi a helyzet vele. Az igazság az, hogy sehol semmit nem találok róluk, sehol egy vélemény, se negatív, se pozitív. Ezek a kommentek fölöttem pedig bűzlenek a reklámszagtól. Kéne valami konkrét kézzel fogható bizonyíték, hogy nem átverés. Nem szeretnék 100.000 ft-ot kivágni az ablakon.
2013. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem elég friss a tapasztalatom velük, 2 hónapja jutottam ki Angliába a cv cyclone-nal.

Először skype-on beszéltünk, jól jött, hogy nem kellett sehova sem utazgatnom állásinterjúzni.

Most egy szép kis hotelben dolgozom Dél-Angliában, tetszik a környék is, korrekt a fizu, viszonylag jófejek a kollégák.

Szóval nekem bejött, hamar sikerült elhelyezniük és normális munkahelyre kerültem.

2013. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miért tűnik nekem is fake-nek minden hozzászólás, a 4.en kívül?
2013. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert fake-k azért.Saját magukról irnak.Nagy bullshiter cég ez is.Ha valaki ki akar menni külföldre dolgozni ne utaljon előre semmi pénzt soha.Főleg nem egy olyan cégnek amelyiknek még a pontos cimét sem tudja csak annyit hogy Brighton.haha.rőhej.Sajnos megvezetik az egyszerű embereket.
2014. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!